ČT sport — Česká televize

On-line přenos

Právě se děje

  • 17:02
    Fotbal Krátké

    Tomáš Chorý dostal za vyloučení proti Plzni nejnižší možný jednozápasový trest. Disciplinární komise neshledala úmyslné plivnutí.

    Tomáš Chorý se sklání nad Sampsonem Dwehem
    Zdroj: ČTK/Michal Kamaryt
  • 16:29
    Atletika Krátké

    Světová atletika zamítla přestup jedenácti sportovců do Turecka. Novou zemi tak nemohou reprezentovat například bývalá světová rekordmanka v maratonu Brigid Kosgeiová z Keni nebo jamajský diskař Rojé Stona, olympijský vítěz z Paříže. Komise, která rozhoduje o změně národních barev, zjistila, že všech jedenáct atletů lákala turecká vláda na lukrativní podmínky. To podle členů komise odporuje pravidlům.

  • 15:39
    Tenis Krátké

    Tenistka Linda Nosková deklasovala Jekatěrinu Alexandrovovou z Ruska dvakrát 6:1 ve 2. kole antukového turnaje ve Stuttgartu.

  • 15:23
    Hokej Krátké

    Novým trenérem hokejové reprezentace bude od příští sezony Zdeněk Moták, jeho asistentem Pavel Gross. Nástupce Radima Rulíka zvolil výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje.

  • 15:02
    Atletika Krátké

    Olympijský vítěz v rychlostní kanoistice Martin Fuksa poběží Pražský maraton. Na tiskové konferenci řekl, že se zúčastní tradičního závodu seriálu RunCzech, který se koná 3. května. Jen o pět dní později začne úvodní závod Světového poháru v Szegedu, kde kanoista Fuksa plánuje závodit na singlu i na deblu s bratrem Petrem.

Zaposlouchejte se

Vše k tématu