Právě se děje
- 18:23
Vítězkou Bostonského maratonu se opět po roce stala Keňanka Sharon Lokediová. Časem 2:18:51 zaostala o více než minutu za vlastním traťovým rekordem.
- 18:11
Hokejová reprezentace zahájila v Jihlavě třetí týden přípravy na mistrovství světa ve Švýcarsku a jeho součástí budou dvě utkání s Rakouskem. Trenér Radim Rulík přivítal v Horácké aréně čtyři nové hráče. K mužstvu se připojili brankář Jan Bednář, obránce Michal Kempný a útočníci Ondřej Beránek s Michaelem Špačkem.
Trenér národního týmu Radim RulíkZdroj: REUTERS - 18:10
Keňan John Korir obhájil triumf v Bostonském maratonu v traťovém rekordu 2:01:52. O minutu a 10 sekund překonal čas krajana Mutaie z roku 2011.
- 17:15
K rumunské fotbalové reprezentaci se po 25 letech vrátil jako hlavní trenér bývalý legendární záložník Gheorghe Hagi. Nahradil zesnulého Mirceu Lucesca, jenž na konci března zkolaboval před tréninkem, nedlouho poté se funkce vzdal a o pět dnů později po prodělaném infarktu zemřel. Pod vedením osmdesátiletého Lucesca tým nepostoupil na světový šampionát.
- 15:52
V Kometě Brno nebudou pokračovat slovinský gólman Gašper Krošelj, v obraně Tomáš Bartejs se Slovákem Markem Ďalogou a Kanaďanem Rhettem Hollandem a útočníci Šimon Stránský, Jakub Kos a Radim Ferda. Všichni získali loni s Kometou mistrovský titul.






































