Právě se děje
- 17:07
Fotbalista Rodri z Manchesteru City dostal pokutu 80 000 liber (2,26 milionu korun) za kritiku rozhodčích po utkání Premier League na hřišti Tottenhamu (2:2).
- 16:43
České basketbalistky už jsou v dějišti kvalifikace mistrovství světa v čínském Wu-chanu kompletní. K týmu se jako poslední připojila křídelnice Julie Pospíšilová z francouzského celku Lettes-Montpellier.
- 16:40
Již počtvrté za posledních pět let vyhrál italský favorit Filippo Ganna úvodní časovku cyklistického etapového závodu Tirreno-Adriatico. Dvojnásobný mistr světa dominoval na trati dlouhé 11,5 kilometru v čase 12 minut a osm sekund s náskokem 22 vteřin před Thymenem Arensmanem. Jakub Otruba dojel se ztrátou 49 sekund, 44. místo obsadil druhý český účastník Pavel Bittner.
- 15:24
Čeští parahokejisté porazili Slovensko 8:1 a mají druhé vítězství na paralympijském turnaji.
Nahrávám videoSestřih utkání Česko – SlovenskoZdroj: ČT sport - 14:40
Rozhodčí Stanislav Volek ve dvou klíčových momentech pražského ligového derby při finálních verdiktech nechyboval. Hlavní sudí po zásahu od videa a přezkoumání záznamu v první půli správně odvolal původní červenou kartu pro hostujícího Johna Mercada a po změně stran rovněž v souladu s pravidly uznal po hraničním souboji vítěznou branku domácích na 2:1.






































