Ženský fotbal

Češky v odvetě v Belgii neudržely vedení, získaly ale první kvalifikační bod
Video

České fotbalistky v závěru ztratily vedení a nakonec jen remizovaly 1:1 v Belgii, získaly ale první bod v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy. V St. Truidenu otevřela skóre v 19. minutě Kamila Dubcová, v 79. minutě srovnala Jassina Blomová.

Fotbal
Fotbalistky se z dvojitého belgického direktu nevzpamatovaly, porážku mírnila z penalty Dubcová
Video

České fotbalistky ve třetím utkání kvalifikace mistrovství Evropy prohrály 1:2 s Belgií. Jediný gól domácích vstřelila v pražském Edenu z penalty Kamila Dubcová. Tým trenéra Karla Rady zůstává ve druhé skupině poslední bez bodového zisku.

Fotbal
Fotbalistky v boji o ME čekají Belgičanky. Musíme udělat maximum, říká Rada
Video

O první body do kvalifikační skupiny pro mistrovství Evropy se utkají české fotbalistky v pražském Edenu s Belgií. Oba týmy, které se střetnou i čtyři dny poté v belgickém Sint-Truidenu, jsou po dvou kolech ve skupině bez bodu za favorizovanými Dánkami a mistryněmi světa ze Španělska.

Fotbal
Bonmatíová vystřelila třetí triumf fotbalistek Barcelony v Lize mistryň

Fotbalistky Barcelony přehrály ve finále Ligy mistryň Lyon 2:0 a obhájily tak loňský triumf. Celkově se katalánský celek raduje z třetího evropského titulu. O rozhodující gól se postarala Aitana Bonmatíová, v nastaveném čase výhru ještě pojistila Alexia Putellasová.

Fotbal
Slavia porazila v pohárovém finále Slovácko 2:0 a obhájila double
Video

Fotbalistky Slavie dál vládnou českým soutěžím. Čtyři dny po zisku titulu porazily ve finále poháru hraném ve Velkém Meziříčí Slovácko 2:0 a obhájily double.

Fotbal
Fotbalistky Slavie jsou potřetí v řadě českými šampionkami
Video

Třetí titul v řadě si připsaly fotbalistky Slavie již tři kola před koncem nadstavbové části. Nad svými městskými rivalkami ze Sparty mají desetibodový náskok, který si pojistily výhrou 3:0 na hřišti Slovácka.

Fotbal
Slávistky před rekordní návštěvou ovládly derby a sahají po titulu
Video

Fotbalistky Slavie porazily v pražském derby před rekordní návštěvou v české lize 4:1 Spartu a přiblížily se třetímu mistrovskému titulu za sebou. Zápas 2. kola nadstavby sledovalo na stadionu v Edenu 6216 fanoušků, kteří překonali rekordní počet 5734 z derby na Spartě z loňského března.

Fotbal
Sparťanky dohrávaly duel se Slováckem v deseti a na výhru se nadřely
Video

V ženské lize začala nadstavbová část sezony. Vedoucí Slavia porazila Liberec 4:2. Druhá Sparta to měla se Slováckem těžší, zvítězila těsně 2:1.

Fotbal
SESTŘIH: "Devatenáctky" v klíčovém duelu kvalifikace s Ukrajinou uspěly 1:0
Video

I v dalším ročníku kvalifikace mistrovství Evropy žen do 19 let se česká reprezentace představí v elitní Lize A. Svěřenkyně trenéra Navrátila si účast pojistily výhrou 1:0 nad Ukrajinou. Kvalifikaci na červencové ME v Litvě uzavřou úterním zápasem s favorizovanou Francií.

Fotbal
SESTŘIH: Fotbalistky bojovaly, ale nakonec vezou domů všechny body Dánky
Video

Boj o dvě místa, která zaručují přímý postup na fotbalové Euro, zahájila česká ženská reprezentace v Uherském Hradišti porážkou s Dánskem 1:3. Český výběr vždycky v závěrech poločasů přebíral režii hry, ale jen v první půli dokázala Stašková vyrovnat na 1:1.

Fotbal
Fotbalistky na úvod kvalifikace doplatily na rohové kopy
Video

České fotbalistky podlehly v prvním duelu kvalifikace mistrovství Evropy žen do 19 let s favorizovaným Norskem 0:4. Na domácím hřišti v Blšanech se nechaly trestat zejména z rohových kopů, ze kterých od severských soupeřek inkasovaly dvě branky již v prvním poločase.

Fotbal
Cílem je udržet se v Lize A, vyhlíží kvalifikaci na Euro fotbalistek do 19 let trenér Navrátil

Svoji třetí účast na mistrovství Evropy v řadě se snaží vybojovat české fotbalistky do 19 let. Reprezentantky pod vedením trenéra Jana Navrátila nastoupí v domácí kvalifikaci v Blšanech a Chomutově již ve středu 3. dubna proti Norsku.

Fotbal
Češkám nevyšlo ani druhé přípravné utkání před ME. S Koreou prohrály 1:2
Video

Ani ve druhém přípravném utkání před ME nedokázaly české fotbalistky svého soupeře přelstít. Na Koreu nestačila ani perfektní trefa Evy Bartoňové, která snižovala stav na konečných 1:2. V generálce před startem kvalifikace na ME tak skončily svěřenkyně Karla Rady bez výhry.

Fotbal
Hororový vstup, poté snížení. Češky v úvodní přípravě nestačily na Portugalsko
Video

České fotbalistky v prvním letošním utkání prohrály v přípravě v Portugalsku 1:3. Favorit z Pyrenejského poloostrova a účastník loňského mistrovství světa rozhodl zápas v Estorilu dvěma brankami už v úvodních pěti minutách, v závěru zkorigovala stav střídající Michaela Khýrová.

Fotbal
Ženskou reprezentaci povede i nadále Rada, smlouvu podepsal do konce roku

Působení fotbalového trenéra Karla Rady u ženského národního týmu bude pokračovat. Dvaapadesátiletý kouč podepsal novou smlouvu s platností do konce roku.

Fotbal
Velká posila pro Slavii. Svitková se vrací do Edenu na hostování z Chelsea
Video

Kateřina Svitková se po třech a půl letech vrátila do Slavie. V pražském klubu bude sedmadvacetiletá reprezentační záložnice v jarní části sezony hostovat z Chelsea.

Fotbal
Senzace na závěr Ligy mistryň. Slavia sebrala body Lyonu
Video

Fotbalistky Slavie v závěrečném šestém utkání skupiny Ligy mistryň velmi překvapivě remizovaly v Lyonu 2:2. Pražanky už před zápasem ztratily šanci na postup. .

Fotbal
Slavia už je bez šance na postup. Prohrála s norským Brannem
Video

Pražská Slavia už nemá šanci na postup do čtvrtfinále Ligy mistryň. Rozhodla o tom porážka v předposledním pátém kole s norským Brannem 0:1. Zápas v Mladé Boleslavi rozhodl vlastní gól brankářky Olivie Lukášové z 65. minuty.

Fotbal
Slávistky mají první výhru v Lize mistryň a udržely šanci na postup
Video

Fotbalistky Slavie v odloženém utkání 4. kola Ligy mistryň porazily St. Pölten 1:0. Pražanky si připsaly první vítězství ve skupině a udržely naději na postup do vyřazovací fáze. Zápas se v původním termínu 21.

Fotbal
Zápas fotbalistek Slavie se St. Pöltenem byl odložen. Vyhlášení Sportovce roku jen ze záznamu

UEFA vyhověla žádosti Slavie a kvůli tragické střelbě na Filozofické fakultě UK odložila čtvrteční zápas fotbalové Ligy mistryň se St. Pöltenem. Pražský klub to uvedl na sociální síti X.