ME Maďarsko

Hokejbal

Titul číslo 6. Kert Team rozhodl finále proti Letohradu

Svůj šestý extraligový titul slaví hokejbalisté Kert Parku. Ti ve čtvrtém finále porazili Letohrad 3:1 a stejným poměrem ovládli i celou sérii. .

Ostatní
Kert Park po obratu v závěru udolal v prvním hokejbalovém finále Letohrad
Video

O šestý domácí titul po sobě usilují ve finále proti Letohradu hokejbalisté Kert Parku. První zápas série na tři vítězná utkání vyhrál nejlepší tým základní části na domácím hřišti na pražských Lužinách 5:4.

Ostatní
Těsně pod vrcholem. Hokejbalisté i hokejbalistky vezou z MS stříbro
Video

První postup do finále mistrovství světa od roku 2013 čeští hokejbalisté v zisk nejcennějšího kovu nepřetavili. V rozhodujícím utkání v Lavalu podlehli domácí Kanadě 3:6 a na čtvrtý titul nedosáhli. Kanaďané naopak rekordním šestým triumfem překonali Slovensko.

Ostatní
Hokejbalistky zničily USA a na MS si zahrají o zlato

České hokejbalistky porazily v semifinále mistrovství světa Američanky 6:0. V kanadském Lavalu budou hrát o zlato v pondělí, a to proti vítězkám duelu Kanada – Slovinsko. .

Ostatní
Další suverénní výhra českých hokejbalistů na MS. Haiti dali "desítku"

Třetí výhru, z toho druhou suverénní si na mistrovství světa v kanadském Lavalu připsali čeští hokejbalisté.

Ostatní
Zvonek si připsal šest bodů, Kubík s Langrem hattrick a hokejbalisté na MS deklasovali Brity

Čeští hokejbalisté přehráli ve druhém utkání na mistrovství světa v kanadském Lavalu Velkou Británii 18:0 a navázali na úvodní výhru nad Itálií 4:3 v prodloužení. Šesti body za gól a pět asistencí k tomu pomohl Dalimil Zvonek. Hattrick a dvě asistence si připsal útočník hokejistů Kladna Adam Kubík.

Ostatní
Uděláme všechno pro to, abychom zlato přivezli a byli úspěšnější než třeba hokejisté, říká Wróbel
Video

Na domácí scéně sbírají jeden titul za druhým, ale v reprezentaci se jim v posledních letech zlato vyhýbá.

Ostatní
Kert Park je znovu hokejbalovým mistrem, o obhajobě rozhodl drtivým úvodem
Video

V Praze vyvrcholila finálová série hokejbalové extraligy. Domácí Kert Park proti Pardubicím výborně začal a během úvodních minut dal hned tři branky. Z náskoku těžil po celý zbytek utkání a Východočechy nechal přiblížit vždy jen na dvoubrankový rozdíl.

Ostatní
Hokejbalistům Kladna se podařil obrat, po skalpu Karviné mají vedoucí Pardubice na dohled
Video

Finalisté loňského ročníku z Kladna si v 6. kole extraligy hokejbalistů připsali čtvrté vítězství. Na domací půdě otočili skóre, Karvinou zdolali 4:1 a na vedoucí Pardubice ztrácejí z třetího místa pouze bod. Slezané mají o čtyři body méně a zůstali osmí.

Ostatní
Medailová série hokejbalistek trvá, mají další bronz. Naopak muži s Kanadou zaváhali a na MS jsou čtvrtí

Také na sedmém světovém šampionátu vybojovaly cenný kov. České hokejbalistky prodloužily úspěšnou sérii i na Slovensku, kde v souboji o bronz porazily domácí výběr vysoko 5:0. Třetí místo obsadily popáté, před dvěma lety dosáhly na zlato a v roce 2015 získaly stříbro.

Ostatní
Po suverénní jízdě nečekaná stopka v semifinále. Hokejbalisty zastavilo Finsko, které získá první medaili

Vítěznou sérii pěti výher přerušil outsider a sen o návratu na hokejbalový trůn po osmi letech se rozplynul. Češi nestačili v semifinále světového šampionátu na Finsko, kterému podlehli 1:2 v prodloužení, a zahrají si jen o bronz proti Kanadě. Naopak Seveřané mají jistotu první medaile v historii.

Ostatní
Hokejbalisté porazili na MS Švýcary a o finále se střetnou s Finskem
Video

Čeští hokejbalisté jsou na mistrovství světa v Košicích už v semifinále. V zápase o něj porazili Švýcarsko 4:1 a v pátek od 20:00 je čeká boj o finále s Finskem, které vyhrálo nad Řeckem 3:2. Druhou semifinálovou dvojici tvoří domácí Slovensko s Kanadou.

Ostatní
Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Hokejbalisté pokračují na MS v krasojízdě, zdolali i domácí Slovensko
Video

Bez ztráty bodu ovládli čeští hokejbalisté skupinu A1 na světovém šampionátu v Košicích. V závěrečném utkání základní fáze přetlačili výběr Slovenska těsně 2:1 a ve čtvrtfinále narazí na vítěze duelu mezi Švýcarskem a Kajmanskými ostrovy.

Ostatní
Hokejbalisté porazili Finsko a zůstali bez bodové ztráty
Video

Čeští hokejbalisté porazili na mistrovství světa v Košicích Finsko 7:2 a zůstali po třech zápasech bez ztráty bodu. V úterý budou svěřenci trenéra Jiřího Mašíka bojovat s domácím Slovenskem o první místo ve skupině A1.

Ostatní
Hokejbalisté na MS jedou dál, po USA si poradili i s Brity
Video

Čeští hokejbalisté vyhráli na mistrovství světa v Košicích i druhý zápas a opět s nulou. Po vítězství nad Spojenými státy americkými (3:0) deklasovali Velkou Británii 12:0.

Ostatní
Hokejbalisté vstoupili do šampionátu v Košicích vítězně, na úvod si poradili s USA
Video

Čeští hokejbalisté vyhráli na úvod mistrovství světa v Košicích nad Spojenými státy americkými 3:0. O branky se postarali Martin Kruček, Václav Šlehofer a Pavel Kubeš, gólman Jan Šimara udržel čisté konto. Další duel čeká svěřence trenéra Jiřího Mašíka v sobotu s Velkou Británií.

Ostatní
V souboji o vládu nad Prahou uspěl Kert Park a vede extraligu
Video

Prestižní derby celků z hlavního města bylo ozdobou 10. kola hokejbalové extraligy. Kert Park Praha, úřadující šampioni, udolal Kovo Praha 3:2 a posunul se před Kladno do čela nejvyšší soutěže. Dvěma brankami zazářil kapitán Tomáš Wróbel.

Ostatní
Česká hokejbalová dvacítka slaví zlato z MS, ve finále vyzrála na Kanadu
Video

Úspěšně skončilo juniorské mistrovství světa v hokejbalu pro českou výpravu v Kanadě. Tým osmnáctiletých obsadil po prohře s domácím výběrem 1:3 druhé místo a dvacítka slaví po 16 letech zlato, které vybojovala finálovou výhrou nad Kanadou 4:3 v prodloužení.

Kert Park dokonal obrat v sérii proti Pardubicím a slaví obhajobu hokejbalového titulu
Video

Ačkoli Kert Park ve finálové sérii prohrával s Pardubicemi 1:2 na zápasy, dokonal v pátém utkání obrat po výhře 5:1 a obhájil loňský titul. O klíčovém triumfu rozhodl střelec Pražanů Martin Kruček, který vstřelil dvě branky včetně vítězného gólu v oslabení na začátku třetí třetiny.

Ostatní
Kert Park nedal Pardubicím šanci a vynutil si rozhodující zápas
Video

Hrozbu konce sezony odvrátili hokejbalisté Kert Parku, když vyhráli čtvrté utkání na hřišti Pardubic jasně 5:0 a vyrovnali stav finálové série na 2:2. O vítězství Pražanů rozhodla druhá třetina, ve které skórovali třikrát během čtyř minut a vzali domácím naději na obrat.