Japonsko - Skotsko

hokejbal

Hokejbalistům Kladna se podařil obrat, po skalpu Karviné mají vedoucí Pardubice na dohled
Video

Finalisté loňského ročníku z Kladna si v 6. kole extraligy hokejbalistů připsali čtvrté vítězství. Na domací půdě otočili skóre, Karvinou zdolali 4:1 a na vedoucí Pardubice ztrácejí z třetího místa pouze bod. Slezané mají o čtyři body méně a zůstali osmí.

Ostatní
Medailová série hokejbalistek trvá, mají další bronz. Naopak muži s Kanadou zaváhali a na MS jsou čtvrtí

Také na sedmém světovém šampionátu vybojovaly cenný kov. České hokejbalistky prodloužily úspěšnou sérii i na Slovensku, kde v souboji o bronz porazily domácí výběr vysoko 5:0. Třetí místo obsadily popáté, před dvěma lety dosáhly na zlato a v roce 2015 získaly stříbro.

Ostatní
Po suverénní jízdě nečekaná stopka v semifinále. Hokejbalisty zastavilo Finsko, které získá první medaili

Vítěznou sérii pěti výher přerušil outsider a sen o návratu na hokejbalový trůn po osmi letech se rozplynul. Češi nestačili v semifinále světového šampionátu na Finsko, kterému podlehli 1:2 v prodloužení, a zahrají si jen o bronz proti Kanadě. Naopak Seveřané mají jistotu první medaile v historii.

Ostatní
Hokejbalisté porazili na MS Švýcary a o finále se střetnou s Finskem
Video

Čeští hokejbalisté jsou na mistrovství světa v Košicích už v semifinále. V zápase o něj porazili Švýcarsko 4:1 a v pátek od 20:00 je čeká boj o finále s Finskem, které vyhrálo nad Řeckem 3:2. Druhou semifinálovou dvojici tvoří domácí Slovensko s Kanadou.

Ostatní
Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Hokejbalisté pokračují na MS v krasojízdě, zdolali i domácí Slovensko
Video

Bez ztráty bodu ovládli čeští hokejbalisté skupinu A1 na světovém šampionátu v Košicích. V závěrečném utkání základní fáze přetlačili výběr Slovenska těsně 2:1 a ve čtvrtfinále narazí na vítěze duelu mezi Švýcarskem a Kajmanskými ostrovy.

Ostatní
Hokejbalisté porazili Finsko a zůstali bez bodové ztráty
Video

Čeští hokejbalisté porazili na mistrovství světa v Košicích Finsko 7:2 a zůstali po třech zápasech bez ztráty bodu. V úterý budou svěřenci trenéra Jiřího Mašíka bojovat s domácím Slovenskem o první místo ve skupině A1.

Ostatní
Hokejbalisté na MS jedou dál, po USA si poradili i s Brity
Video

Čeští hokejbalisté vyhráli na mistrovství světa v Košicích i druhý zápas a opět s nulou. Po vítězství nad Spojenými státy americkými (3:0) deklasovali Velkou Británii 12:0.

Ostatní
Hokejbalisté vstoupili do šampionátu v Košicích vítězně, na úvod si poradili s USA
Video

Čeští hokejbalisté vyhráli na úvod mistrovství světa v Košicích nad Spojenými státy americkými 3:0. O branky se postarali Martin Kruček, Václav Šlehofer a Pavel Kubeš, gólman Jan Šimara udržel čisté konto. Další duel čeká svěřence trenéra Jiřího Mašíka v sobotu s Velkou Británií.

Ostatní
V souboji o vládu nad Prahou uspěl Kert Park a vede extraligu
Video

Prestižní derby celků z hlavního města bylo ozdobou 10. kola hokejbalové extraligy. Kert Park Praha, úřadující šampioni, udolal Kovo Praha 3:2 a posunul se před Kladno do čela nejvyšší soutěže. Dvěma brankami zazářil kapitán Tomáš Wróbel.

Ostatní
Česká hokejbalová dvacítka slaví zlato z MS, ve finále vyzrála na Kanadu
Video

Úspěšně skončilo juniorské mistrovství světa v hokejbalu pro českou výpravu v Kanadě. Tým osmnáctiletých obsadil po prohře s domácím výběrem 1:3 druhé místo a dvacítka slaví po 16 letech zlato, které vybojovala finálovou výhrou nad Kanadou 4:3 v prodloužení.

Kert Park dokonal obrat v sérii proti Pardubicím a slaví obhajobu hokejbalového titulu
Video

Ačkoli Kert Park ve finálové sérii prohrával s Pardubicemi 1:2 na zápasy, dokonal v pátém utkání obrat po výhře 5:1 a obhájil loňský titul. O klíčovém triumfu rozhodl střelec Pražanů Martin Kruček, který vstřelil dvě branky včetně vítězného gólu v oslabení na začátku třetí třetiny.

Ostatní
Kert Park nedal Pardubicím šanci a vynutil si rozhodující zápas
Video

Hrozbu konce sezony odvrátili hokejbalisté Kert Parku, když vyhráli čtvrté utkání na hřišti Pardubic jasně 5:0 a vyrovnali stav finálové série na 2:2. O vítězství Pražanů rozhodla druhá třetina, ve které skórovali třikrát během čtyř minut a vzali domácím naději na obrat.

Ostatní
Pardubice doma úřadovaly a vedou finálovou sérii
Video

Pardubičtí hokejbalisté vedou finálovou sérii. Své druhé vítězství získali hráči pardubického celku na domácí půdě, kde porazili pražský Kert Park 5:2. Rozhodla povedená pasáž pardubických hokejbalistů ve druhé třetině duelu.  Čtvrté finále sledujte v neděli od 16:00 na webu ctsport.cz.

Ostatní
Pardubice srovnaly krok s Kert Parkem, výhru řídil Filip
Video

Finálová série je srovnána na 1:1 na zápasy. Ve druhém utkání se hokejbalisté Pardubic vyrovnali se ztrátami v podobě zraněných hráčů a po vítězství 5:3 se duel přesune na východ Čech. Hosty táhl proti Kert Parku zejména obránce Petr Filip, který si v utkání připsal hattrick.

Ostatní
Úvodní finále vyhrál Kert Park, prodloužení proti Pardubicím ukončil Wróbel
Video

První finálový duel hokejbalové extraligy mezi Kert Parkem Praha a Pardubicemi nabídl drama s vyvrcholením až v prodloužení. V nastavení se nakonec radoval pražský favorit, když zápas ukončil vítězným gólem Tomáš Wróbel. Dvě branky vítězů vstřelil Martin Pala.

Ostatní
Kladenští hokejbalisté si bez větších obtíží poradili s Plzní
Video

Ačkoli Kladno po sezoně přišlo o několik opor, do zápasu s Plzní vstupovalo v roli favorita. Kladenští sice nepředvedli ideální výkon, nakonec však třemi góly strhli utkání na svou stranu a radují se z vítězství 3:0.

Ostatní
Letohrad oplatil Kertu vyřazení z play-off a po obratu vyhrál 3:2
Video

Úřadující mistři z Kert Parku nepoznali v prvních čtyřech zápasech nového ročníku pachuť porážky, ale v repríze čtvrtfinále play-off proti Letohradu poprvé narazili. Jeleni sice prohrávali už 0:2, ale třemi brankami duel na Lužinách otočili.

Ostatní
Čeští hokejbalisté po bitvě s Řeckem vydřeli bronz, třetí zlato v řadě slaví Slováci
Video

Pardubice – Čeští hokejbalisté z domácího mistrovství světa v Pardubicích bez medaile neodjedou. V zápase o bronz po velké bitvě zdolali Řecko 4:3 a obhájili tak třetí místo. Celkově už si připsali jedenáctý cenný kov z dvanácti šampionátů, které se konaly.

Ostatní
České hokejbalistky přepsaly dějiny, z domácího MS berou zlato
Video

Pardubice - Historický triumf zaznamenaly na mistrovství světa v Pardubicích české hokejbalistky. Ve finálovém utkání zdolaly Spojené státy americké 4:3 po prodloužení a získaly premiérový titul. Vítěznou trefu si připsala v čase 45:55 Aneta Lédlová.

Ostatní
Slováci prokázali více přesnosti a po nájezdech postupují do finále
Video

Pardubice – Až penaltový rozstřel musel rozsoudit české a slovenské hokejbalisty. Více přesnosti v něm prokázali druzí jmenovaní, kteří po výhře 1:0 postoupili do finále světového šampionátu. Rozhodující branku dal Tomáš Svitana. Slováky ve finále čeká Kanada.