SP v boulderingu 2024

Plzeň sestřelila Karlsruhe třemi góly ve druhém poločase

Druhý zápas, první výhra. Fotbalisté Plzně na soustředění v Rakousku po remíze s bundesligovým Hamburkem 3:3 ve druhém zápase zvítězili. Ve Westendorfu si Viktoria poradila s druholigovým německým Karlsruhe 3:0. O branky se ve druhém poločase postarali Ibrahim Traoré, Erik Jirka a Jhon Mosquera.

Kouč Miroslav Koubek stejně jako v úvodním utkání v Rakousku nasadil do každého poločasu jinou jedenáctku. Jeho tým si připsal v přípravě pátou výhru ze šesti utkání.

Západočeši zakončí soustředění v pátek proti FC Kodaň. Ligovou soutěž zahájí 22. července v Teplicích.

Přípravné utkání ve Westendorfu (Rakousko):

Viktoria Plzeň – SC Karlsruhe 3:0 (0:0)

Branky: 47. Traoré, 52. Jirka, 76. Mosquera.

Sestava Plzně – I. poločas: Jedlička – Hejda, Hranáč, Jemelka – Cadu, Květ, Kalvach, Bucha, Sýkora – Vydra, Chorý. II. poločas: Tvrdoň – Holík, Sampson, Paluska, Mosquera – Šulc, Vlkanova, Traoré – Jirka, Durosinmi, Kliment. Trenér: Koubek.