Program vysílání ČT sport Plus
PONDĚLÍ 18. 3.
18:25 UK Prague – HC MUNI (univerzitní hokejová liga)
ÚTERÝ 19. 3.
17:25 Vsetín – Jihlava (první hokejová liga)
STŘEDA 20. 3.
17:00 MS v krasobruslení Montreal (krátký program dvojic)
17:25 Litoměřice – Zlín (první hokejová liga)
17:55 Děčín – Ústí nad Labem (liga basketbalistů)
19:25 Helas Brno – Kadaň (futsalová liga)
ČTVRTEK 21. 3.
16:10 MS v krasobruslení Montreal (krátký program mužů)
16:30 ve skeletonu Lake Placid (1. jízda mužů)
16:55 SP ve skocích na lyžích Planica (závod žen)
17:25 Česko – Severní Irsko (příprava fotbalistů do 21 let)
18:30 ve skeletonu Lake Placid (2. jízda mužů)
20:30 ve skeletonu Lake Placid (1. jízda žen)
22:30 ve skeletonu Lake Placid (2. jízda žen)
PÁTEK 22. 3.
07:25 5. etapa Cape Epic (horská kola)
15:00 v bobech Lake Placid (1. jízda monobobů)
15:25 Nymburk – Ústí nad Labem (liga basketbalistů)
16:10 MS v krasobruslení Montreal (rytmické tance)
16:30 v bobech Lake Placid (2. jízda monobobů)
17:40 Norsko – Česko (příprava fotbalistů)
19:00 v bobech Lake Placid (1. jízda dvojbobů mužů)
19:55 Kadaň – Helas Brno (futsalová liga)
20:30 v bobech Lake Placid (2. jízda dvojbobů mužů)
SOBOTA 23. 3.
07:25 5. etapa Cape Epic (horská kola)
10:55 SP ve snowboardingu Silvaplana (slopestyle žen)
11:55 SP ve skikrosu Idre Fjäll
13:55 Ukrajina – Česko (ME v ragby divize Trophy)
15:00 v bobech Lake Placid (1. jízda dvojbobů žen)
16:25 Jihlava – Vsetín (první hokejová liga)
16:30 v bobech Lake Placid (2. jízda dvojbobů žen)
19:00 v bobech Lake Placid (1. jízda čtyřbobů)
20:30 v bobech Lake Placid (2. jízda čtyřbobů)
23:00 MS v krasobruslení Montreal (volné jízdy mužů)
NEDĚLE 24. 3.
09:25 SP v letech na lyžích Planica (závod mužů)
10:55 SP ve freestyle lyžování Silvaplana (slopestyle žen)
12:55 SP ve freestyle lyžování Silvaplana (slopestyle mužů)
15:55 Gent – Wevelgem (závod žen)
17:25 Zlín – Litoměřice (první hokejová liga)
18:25 Badalona – Barcelona (španělská basketbalová liga)
18:55 Chomutov – Slavia (liga futsalistů)
ÚTERÝ 26. 3.
STŘEDA 27. 3.
17:25 Ostrava – Písek (liga basketbalistů)
17:55 Brno – Nymburk (liga basketbalistů)
17:55 Hodonín – Étival (Liga mistryň stolních tenistek)
ČTVRTEK 28. 3.
19:55 Slavia – Chomutov (liga futsalistů)
PÁTEK 29. 3.
19:25 Helas Brno – Kadaň (futsalová liga)
SOBOTA 30. 3.
13:55 Vyškov – Sparta (extraliga ragbistů)
17:25 Pardubice – USK Praha (liga basketbalistů)
NEDĚLE 24. 3.
13:55 Itálie – Česko (MS v curlingu mužů)
13:55 Česko – Nový Zéland (MS v curlingu mužů)
14:55 Kolem Flander (závod žen)