Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
108. UNIQA Primátorky 2021

Program vysílání ČT sport na webu, v mobilu a HbbTV

19. 9., 10:00: MČR v badmintonu

19. 9., 11:00: MS v rychlostní kanoistice Kodaň

19. 9., 14:30: WTCS Hamburk (triatlon)

19. 9., 14:30: MS v silniční cyklistice Bruggy (časovka mužů)

19. 9., 16:55: Brazílie – Panama (MS futsalistů)

19. 9., 17:30: ME volejbalistů (utkání o bronz)

19. 9., 18:20 a 20:00: SP horských kol Snowshoe (cross country)

19. 9., 18:55: Šalamounovy ostrovy - Thajsko (MS futsalistů)

19. 9., 18:55: Portugalsko – Maroko (MS futsalistů)

20. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

20. 9., 14:40: MS v silniční cyklistice Bruggy (časovka žen)

20. 9., 16:55: Japonsko – Paraguay (MS futsalistů)

20. 9., 16:55: Španělsko – Angola (MS futsalistů)

20. 9., 18:55: Írán – Argentina (MS futsalistů)

20. 9., 18:55: USA – Srbsko (MS futsalistů)

21. 9., 10:30: MS v silniční cyklistice Bruggy (časovka juniorek)

21. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

21. 9., 14:55: MS v silniční cyklistice Bruggy (časovka juniorů)

22. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

22. 9., 13:45: MS v silniční cyklistice Bruggy (časovka smíšených štafet)

22. 9., 15:55: Líšeň – Sparta (fotbalový pohár)

22. 9., 16:10: Velvary – Slavia (fotbalový pohár)

22. 9., 16:25: osmifinále MS futsalistů

22. 9., 18:55: osmifinále MS futsalistů

23. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

23. 9., 16:25: osmifinále MS futsalistů

23. 9., 16:25: osmifinále MS futsalistů

23. 9., 18:55: osmifinále MS futsalistů

24. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

24. 9., 13:25: MS v silniční cyklistice Bruggy (individuální závod mužů do 23 let)

24. 9., 16:25: osmifinále MS futsalistů

24. 9., 17:00: IJF World Tour (judo)

24. 9., 18:55: osmifinále MS futsalistů

25. 9., 08:15: MS v silniční cyklistice Bruggy (individuální závod juniorek)

25. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

25. 9., 12:20: MS v silniční cyklistice Bruggy (individuální závod juniorek)

25. 9., 14:00: MS ve vodním slalomu Slovensko

25. 9., 17:00: IJF World Tour (judo)

25. 9., 20:15: MČR v boulderingu

26. 9., 09:15: Berlínský maraton

26. 9., 10:25: MS v silniční cyklistice Bruggy (individuální závod mužů)

26. 9., 10:30: Sparta B – Vlašim (druhá fotbalová liga)

26. 9., 11:55: Ostrava Open (tenis žen)

26. 9., 15:50: MS ve vodním slalomu Slovensko

26. 9., 16:25: čtvrtfinále MS futsalistů

26. 9., 17:00: IJF World Tour (judo)

26. 9., 18:55: čtvrtfinále MS futsalistů

Hlavní zprávy