Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Přímé přenosy ČT sport a ČT sport Plus

Vyberte si z aktualní nabídky PŘÍMÝCH PŘENOSŮ:

PONDĚLÍ 27. 5.

17:00 Oslavy mistrů světa na Staroměstském náměstí

17:50 Finále NBL: Ústí nad Labem – Nymburk

ÚTERÝ 28. 5.

14:00 Tisková konference k nominaci na fotbalové mistrovství Evropy

17:30 Zlatá tretra Ostrava

20:25 Španělská basketbalová liga: Málaga – Murcia (pouze ČT sport Plus)

STŘEDA 29. 5.

16:20 Čtvrtfinále ME fotbalistů do 17 let: Česko – Dánsko

19:30 Los mistrovství světa házenkářů 2025 (pouze ČT sport Plus)

20:25 Španělská basketbalová liga: Real Madrid – Barcelona (pouze ČT sport Plus)

20:30 Finále Konferenční ligy: Olympiakos – Fiorentina

ČTVRTEK 30. 5.

17:25 Zlatá evropská liga volejbalistů: Finsko – Česko (pouze ČT sport Plus)

17:50 Baráž o fotbalovou ligu: České Budějovice – Táborsko

17:55 Baráž o fotbalovou ligu: Vyškov – Karviná (pouze ČT sport Plus)

17:55 Finále NBL: Nymburk – Ústí nad Labem (pouze ČT sport Plus)

18:55 Extraliga baseballistů: Třebíč Nuclears – Draci Brno (pouze ČT sport Plus)

20:00 Diamantová liga Oslo

20:25 Španělská basketbalová liga: Málaga – Murcia (pouze ČT sport Plus)

PÁTEK 31. 5.

16:30 SP ve vodním slalomu Augsburg: finále K1

16:50 Zlatá evropská liga volejbalistek: Česko – Ukrajina (ČT2)

16:55 Zlatá evropská liga volejbalistů: Rumunsko – Finsko (pouze ČT sport Plus)

18:15 Kvalifikace ME fotbalistek: Česko – Belgie

20:25 Španělská basketbalová liga: Real Madrid – Barcelona (pouze ČT sport Plus)

SOBOTA 1. 6.

11:15 SP ve vodním slalomu Augsburg: finále C1

13:00 SP v orientační běhu Janov

15:10 ME v malém fotbalu: Česko – Španělsko (pouze ČT sport Plus)

15:25 Zlatá evropská liga volejbalistů: Česko – Rumunsko

15:55 Finále extraligy hokejbalistů: Kert Park – Hostivař (pouze ČT sport Plus)

16:55 Zlatá evropská liga volejbalistek: Belgie – Česko

17:45 Superfinále extraligy stolních tenistů: Havlíčkův Brod – Chodov (pouze ČT sport Plus)

18:25 Španělská basketbalová liga: Murcia – Málaga (pouze ČT sport Plus)

18:55 Plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix Praha

NEDĚLE 2. 6.

10:30 Veslování: Pražské primátorky

12:15 SP ve vodním slalomu Augsburg: kajak kros

13:40 Náš fotbal živě: Police nad Metují – Náchod

13:55 Finále extraligy hokejbalistů: Kert Park – Hostivař (pouze ČT sport Plus)

15:30 SP v orientační běhu Janov (pouze ČT sport Plus)

17:20 Baráž o fotbalovou ligu: Táborsko – České Budějovice (pouze ČT sport Plus)

17:20 Baráž o fotbalovou ligu: Karviná – Vyškov (pouze ČT sport Plus)

17:25 MČR v lezení na obtížnost Brno (pouze ČT sport Plus)

18:00 Diamantová liga Stockholm

18:25 Španělská basketbalová liga: Barcelona – Real Madrid (pouze ČT sport Plus)

PONDĚLÍ 3. 6.

12:55 ME v malém fotbalu: Česko – Chorvatsko

18:00 Memoriál Josefa Odložila

ÚTERÝ 4. 6.

19:50 Kvalifikace ME fotbalistek: Belgie – Česko

20:40 ME v malém fotbalu: Česko – Slovensko (pouze ČT sport Plus)

STŘEDA 5. 6.

08:25 Plážový volejbal: Ostrava Beach Pro

ČTVRTEK 6. 6.

08:25 Plážový volejbal: Ostrava Beach Pro

10:00 Tenis: Czech Open Prostějov

PÁTEK 7. 6.

08:25 Plážový volejbal: Ostrava Beach Pro

09:20 ME v atletice Řím

11:00 Tenis: Czech Open Prostějov (ČT2)

11:55 Ragby 7s Championship Series žen: Irsko – Česko (pouze ČT sport Plus)

13:25 SP ve vodním slalomu Troja: semifinále a finále K1

17:20 Příprava fotbalistů: Česko – Malta (ČT2)

17:25 Ragby 7s Championship Series žen: Francie – Česko (pouze ČT sport Plus)

18:00 ME v atletice Řím

SOBOTA 8. 6.

08:30 Plážový volejbal: Ostrava Beach Pro

08:40 SP ve vodním slalomu Troja: semifinále a finále C1

10:00 ME v atletice Řím

10:30 Tenis: Czech Open Prostějov (ČT2)

10:55 Finále extraligy hokejbalistů: Hostivař – Kert Park (pouze ČT sport Plus)

11:55 Ragby 7s Championship Series žen: Česko – Turecko (pouze ČT sport Plus)

12:55 Extraliga baseballistů: Kotlářka Praha – Tempo Praha (pouze ČT sport Plus)

17:50 ME v atletice Řím

NEDĚLE 9. 6.

07:00 Badminton: Indonesia Open (pouze ČT sport Plus)

08:30 Plážový volejbal: Ostrava Beach Pro

08:50 ME v atletice Řím

14:05 SP ve vodním slalomu Troja: kajak kros

14:55 Cyklistika: 1. etapa Tour de Suisse (pouze ČT sport Plus)

19:25 Atletika: World Continental Tour Gold New York (pouze ČT sport Plus)

19:50 ME v atletice Řím

Hlavní zprávy

Nejčtenější články