Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
EURO 2024 Německo

Přímé přenosy ČT sport a ČT sport Plus

Podívejte se na nejbližší program přenosů z Eura na ČT sport Plus.

Vyberte si z aktualní nabídky PŘÍMÝCH PŘENOSŮ:

ČTVRTEK 20. 6.

07:55 Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSI-W Olomouc (pouze ČT sport Plus)

14:20 ME ve fotbale: Slovinsko – Srbsko

  • 13:00 předzápasový program
  • 14:30 zaostřeno na tým a hráče Slovinska
  • 14:30 zaostřeno na tým a hráče Srbska
  • 15:00 pohled shora

15:00 Tisková konference Slovenska (pouze ČT sport Plus)

17:20 ME ve fotbale: Dánsko – Anglie

  • 16:00 předzápasový program
  • 17:30 zaostřeno na tým a hráče Dánska
  • 17:30 zaostřeno na tým a hráče Anglie
  • 18:00 pohled shora

17:55 Příprava basketbalistek: Česko – Finsko (pouze ČT sport Plus)

19:00 Atletika: World Continental Tour Gold Bydhošť (pouze ČT sport Plus)

20:30 ME ve fotbale: Španělsko – Itálie

  • 19:00 předzápasový program
  • 21:00 zaostřeno na tým a hráče Španělska
  • 21:00 zaostřeno na tým a hráče Itálie
  • 21:00 pohled shora

PÁTEK 20. 6.

07:55 Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSI-W Olomouc (pouze ČT sport Plus)

13:45 Tisková konference Česka (pouze ČT sport Plus)

14:20 ME ve fotbale: Slovensko – Ukrajina

  • 13:00 předzápasový program
  • 14:30 zaostřeno na tým a hráče Slovenska
  • 14:30 zaostřeno na tým a hráče Ukrajiny
  • 15:00 pohled shora

17:20 ME ve fotbale: Polsko – Rakousko

  • 16:00 předzápasový program
  • 17:30 zaostřeno na tým a hráče Polska
  • 17:30 zaostřeno na tým a hráče Rakouska
  • 18:00 pohled shora

18:55 Extraliga baseballistů: Arrows Ostrava – Hroši Brno (pouze ČT sport Plus)

20:30 ME ve fotbale: Nizozemsko – Francie

  • 19:00 předzápasový program
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Nizozemska
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Francie
  • 21:00 pohled shora

SOBOTA 22. 6.

07:55 Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSI-W Olomouc (pouze ČT sport Plus)

10:20 Dostihy: II. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou

12:55 SP horských kol Crans-Montana: short track (pouze ČT sport Plus)

14:20 ME ve fotbale: Gruzie – Česko

  • 13:00 předzápasový program
  • 14:30 zaostřeno na tým a hráče Gruzie
  • 14:30 zaostřeno na tým a hráče Česka
  • 15:00 pohled shora

14:55 Nohejbalová extraliga: Modřice – Karlovy Vary

17:20 ME ve fotbale: Turecko – Portugalsko

  • 16:00 předzápasový program
  • 17:30 zaostřeno na tým a hráče Turecka
  • 17:30 zaostřeno na tým a hráče Portugalska
  • 18:00 pohled shora

20:30 ME ve fotbale: Belgie – Rumunsko

  • 19:00 předzápasový program
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Belgie
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Rumunska
  • 21:00 pohled shora

NEDĚLE 23. 6.

07:55 Jezdectví: Mezinárodní skokové závody CSI-W Olomouc (pouze ČT sport Plus)

11:55 SP horských kol Crans-Montana: cross country žen (pouze ČT sport Plus)

14:25 SP horských kol Crans-Montana: cross country mužů

16:00 Dostihy: České derby

18:30 Slavnostní zahájení Olympiády dětí a mládeže

20:15 ME ve fotbale: Švýcarsko – Německo

  • 19:00 předzápasový program
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Švýcarska
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Německa
  • 21:00 pohled shora

20:50 ME ve fotbale: Skotsko – Maďarsko (ČT2)

  • 19:00 předzápasový program
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Skotska
  • 20:30 zaostřeno na tým a hráče Maďarska
  • 21:00 pohled shora

21:25 Slavnostní vyhlášení ankety Zlatá hokejka (ČT1)

Hlavní zprávy

Nejčtenější články