EP Benátky nad Jizerou

SOUHRN 8. KOLA: Liberec si další výhrou upevnil druhé místo, Sparta uspěla v prodloužení na ledě Motoru

Liberec porazil v 8. kole extraligy Olomouc 6:2, podruhé za sebou naplno bodoval a na vedoucí Pardubice, které ve čtvrtek porazily Vítkovice, ztrácí jediný bod. Severočeši jako jediní zatím bodovali ve všech zápasech sezony.

Sestřih a ohlasy utkání Liberec - Olomouc

Na čtvrté místo se posunula Sparta, která vyhrála na ledě Českých Budějovic 3:2 v prodloužení a bodovala v pátém utkání v řadě. Motor si připsal šestou porážku za sebou. Utkání rozhodl v čase 61:05 kapitán Pražanů Michal Řepík.

Sestřih a ohlasy utkání České Budějovice - Sparta

Své postavení vylepšilo i Brno, které úspěšně zvládlo gólovou přestřelku s Litvínovem a vyhrálo 5:4. Kometa uspěla potřetí za sebou a posunula se na šesté místo tabulky. Severočeši nenavázali na sérii čtyř utkání, v nichž bodovali, a jsou třináctí.

Sestřih a ohlasy utkání Brno - Litvínov

Poslední místo opustila Plzeň po výhře 4:0 na ledě Kladna. Rytíři vyšli potřetí za sebou naprázdno, Západočeši počtvrté v řadě bodovali a z toho potřetí vyhráli. Posunuli se na 10. místo. Prvním čistým kontem v sezoně k tomu přispěl brankář Miroslav Svoboda, který si navíc připsal asistenci.