SP horských kol 2024

Krejčí byl v základní sestavě a Girona uhrála ve Vigu bod

Podruhé nastoupil v základní sestavě španělské Girony fotbalový reprezentant Ladislav Krejčí a Jeho tým ve španělské lize remizoval na stadionu Celty Vigo 1:1. Girona vedla gólem, který dal Herrera ve 38. minutě a v 81. minutě vyrovnal Aspas.

Fotbalisté Girony
zdroj: Reuters autor: Isabel Infantes

Krejčí zatím hrál za svůj nový tým v soutěžním zápase od začátku jen dvakrát. V Lize mistrů proti PSG a pak ještě ve španělské lize ve Valencii.

Ve Vigu se postavil po bok zkušeného nizozemského stopera Blinda, který v prvním poločase nahrál na gól Herrerovi a brzy po přestávce musel být kvůli zranění střídán. Domácí v závěru vyrovnali a ve středu tabulky mají o bod více než jejich soupeř.

Girona bude ve středečním zápase Ligy mistrů hostit Feyenoord, nedávný kapitán Sparty tak narazí na svého bývalého kouče Priskeho.

Španělská fotbalová liga – 8. kolo:

Celta Vigo – Girona 1:1 (81. Aspas – 38. Herrera), Bilbao - FC Sevilla 1:1 (36. Jauregizar - 90.+3 vlastní Padilla).