Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou

Slavia prý měla zájem, ale Plzeň si pojistila záložníka Šulce až do roku 2026

Výborně rozjetá sezona plzeňského záložníka nezůstala bez odezvy. Klub se s mladým fotbalistou dohodl na prodloužení smlouvy, která mu původně končila po sezoně, až do roku 2026. Podle médií se o talentovaného fotbalistu zajímala i Slavia.

Pavel Šulc prodloužil kontrakt s Viktorií Plzeň
zdroj: fcviktoria.cz

Šulc je plzeňským odchovancem, na západě Čech se ale výrazně prosazuje až od této sezony pod trenérem Miroslavem Koubkem. V probíhajícím ročníku nastoupil za první tým Viktorie do jedenácti soutěžních zápasů, v nichž nastřílel šest branek a přidal tři asistence. Účastník letního mistrovství Evropy jednadvacítek v minulosti hostoval v Jihlavě, Opavě, Českých Budějovicích a Jablonci.

"Jsem šťastný, že je moje budoucnost dál spojena s klubem, ve kterém jsem vyrůstal a který mám v srdci. Vážím si této důvěry. Mým cílem je společně s týmem vyhrávat co nejvíce zápasů, dělat radost našim skvělým fanouškům i dále na sobě tvrdě makat a posouvat se neustále vpřed," uvedl Šulc, který má v nejvyšší soutěži na kontě 115 startů a 15 gólů. S Viktorií v sezoně 2021/22 získal ligový titul.

"Pavel je hráč s obrovským potenciálem, který hodláme i nadále společně rozvíjet. Získal potřebné ligové zkušenosti na hostováních, v létě se vrátil v plné síle a dokázal se prosadit v prvním týmu. Jeho cesta se ukázala jako jednoznačně správná. Přeji si, aby se mu i nadále dařilo a byl důležitou součástí našeho týmu," podotkl generální ředitel Viktorie a předseda představenstva Adolf Šádek.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články