Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

České čtvrtfinále se v Prostějově konat nebude. Pavlásek Veselého nenapodobil

Prostějov – Souboj dvou českých tenistů se na challengeru v Prostějově konat nebude. Zatímco Jiří Veselý svůj zápas ve druhém kole zvládl a Marcela Alevara ze Salvadoru porazil 6:2 a 6:4, Adam Pavlásek s Bělorusem Uladzimirem Ignatikem prohrál 7:5, 1:6 a 6:7.

Jiří Veselý
zdroj: ČTK/AP autor: Michel Euler

"Nečekal jsem, že bude hrát tak pomalu. Na druhé straně jsem opět předvedl velké trápení. Nedokázal jsem zrychlit hru, chyběla mi kontrola míče. Nějak jsem to uklohnil a jsem rád, že se mi podařilo vyhrát," řekl druhý nejvýše nasazený Veselý.

První set hladce vyhrál, ve druhém si soupeř až do stavu 4:4 držel podání. Veselému se podařilo prolomit Arevalův servis až v poslední hře."Chtěl jsem ve druhém setu hned útočit, nedokázal jsem ale vrátit soupeřovo podání. Když se to podařilo, tak mě hned riskantním úderem zahnal. Jsem rád, že se mi to podařilo alespoň v závěru setu," dodal Veselý.

Je nám líto, video expirovalo.
Veselý postoupil v Prostějově mezi osmičku nejlepších

Výsledky:

Dvouhra - 2. kolo:

Veselý (2-ČR) - Arevalo (Salv.) 6:2, 6:4, Ignatik (Běl.) - Pavlásek (8-ČR) 5:7, 6:1, 7:6 (7:4), Eriksson (Švéd.) - Kližan (1-SR) 6:4, 6:1, Kicker (5-Arg.) - Carballes (Šp.) 6:4, 2:6, 6:2, Albot (6-Mold.) - Souza (Braz.) 6:3, 6:3, Sandgren (USA) - Krawietz (Něm.) 6:2, 6:1, Delbonis (Arg.) - Jarry (Chile) 6:4, 7:5, Robredo (Šp.) - Gulbis (Lot.) bez boje.

Hlavní zprávy