Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Tour de France 2024

SOUHRN 25. KOLA: Ani Kometa nezastavila Vítkovice. Slaví i Olomouc a Budějovice

Vítkovičtí hokejisté mají formu, což v 25. extraligovém kole odnesli hráči Komety Brno. Ti si odváží porážku 1:4, zatímco vítkovický tým se v tabulce bodově dotáhl na Pardubice. Tři body získala i Olomouc, která dvěma góly v závěru pokořila Třinec, a také České Budějovice. Jihočeši smetli Kladno vysoko 6:1.

Marek Čiliak na okamžik bez helmy
zdroj: ČTK / Ožana Jaroslav

Vítkovice - Kometa Brno 4:1

Boj o vedení v tabulce zůstává těsný. Vítkovice využily příležitosti se bodově dotáhnout na vedoucí Pardubice, když na domácí půdě porazily 4:1 brněnskou Kometu. Pardubice však mají jeden duel k dobru. 

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Vítkovice - Kometa Brno

Olomouc - Třinec 4:2

Ještě na začátku 59. minuty směřoval duel Olomouce s Třincem do prodloužení. Jenže Hanáci se v úplném závěru prosadili dokonce dvakrát a zápas hraný na svém ledě vyhráli nakonec 4:2. Rozhodující gól vstřelil Jakub Navrátil.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Olomouc - Třinec

Sparta Praha - Hradec Králové 2:1

Těsné, ale cenné vítězství nad Hradcem Králové mohou slavit hokejisté Sparty. V pětadvacátém kole extraligy zvítězili na domácím ledě 2:1, když v 28. minutě rozhodl Michal Řepík.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Sparta Praha - Hradec Králové

Kladno - České Budějovice 1:6

Jednoznačné vítězství 6:1 si z Kladna domů na jih Čech odváží budějovičtí hokejisté. Motor vyhrál teprve podruhé z posledních šesti zápasů. 

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Kladno - České Budějovice

Karlovy Vary - Liberec 0:2

Liberečtí hokejisté mají další tři body do svého součtu. Utkání v Karlových Varech vyhráli 2:0, když se na ledě prosadil nejprve Michal Birner a poté i Petr Kolmann.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání Karlovy Vary - Liberec

Hlavní zprávy

Nejčtenější články