Následuje
M ČR v drezuře Královice

Kundrátek po půl roce znovu míří do Třince. Reprezentační bek podepsal tříletý kontrakt

Naposledy působil v třineckém dresu na Nový rok, Oceláře ale po vánočním Spenglerově poháru opustil. Nyní se devětadvacetiletý obránce Tomáš Kundrátek opět vrací. S úřadujícím mistrem extraligy se tentokrát dohodl na tříleté smlouvě.

Tomáš Kundrátek
zdroj: ČTK autor: Ožana Jaroslav

Minulou sezonu zahájil Kundrátek v KHL v dresu Kunlunu, odkud na začátku prosince přišel do Třince. S Oceláři si zahrál koncem roku na Spenglerově poháru, kde zaujal zástupce domácího Davosu a do švýcarského klubu přestoupil. Nyní se upsal znovu Třinci, za který hrál extraligu už v letech 2007 a 2008, než odešel do zámoří.

"Jsem rád, že se k nám Tomáš vrátil. Je to kvalitní obránce, který má spoustu zkušeností ze zahraničí i reprezentace a věřím, že nám v sezoně pomůže," uvedl sportovní ředitel klubu Jan Peterek na adresu hráče, který má na kontě i 30 zápasů v NHL za Washington. V KHL nastupoval Kundrátek v minulosti také za Dinamo Riga, Slovan Bratislava a Nižnij Novgorod.

Na jaře byl Kundrátek v přípravě české reprezentace na mistrovství světa na Slovensku, ale do konečné nominace se nedostal.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy