Volejbalový magazín

Chrudim na Futsal Cupu podlehla Barceloně

Barcelona byla nad síly futsalistů Chrudimi. Ti v italské Padově čekají na vítězství i po druhém utkání základní skupiny Futsal Cupu. Český mistr po středeční remíze 2:2 s domácím Luparense podlehl 0:2 Barceloně, i když půl hodiny hrál s favoritem bez branek.

Chrudim nestačila ve Futsal Cupu na Barcelonu

V úvodu Chrudimští přečkali břevno a po červené kartě Rogera dokonce hráli přesilovku, kterou však neproměnili. Katalánci pak dlouho nedokázali překonat výborného gólmana Litviněnka. Až ve 31. minutě otevřel skóre Ferrao a za dvě minuty přidal pojistku Joselito. "Barca" těsně před koncem ještě jednou trefila brankovou konstrukci.

Chrudim sehraje závěrečný zápas ve skupině v sobotu od 18 hodin proti Györu. Do elitní fáze turnaje se kvalifikují tři nejlepší celky ze čtyř. Barcelona má po druhé výhře postup jistý.

Chrudim - Barcelona 0:2 (0:0)

Branky: 31. Ferrao, 33. Joselito. ČK: 15. Roger (Barcelona).

Sestava Chrudimi: Litviněnko (Žďánský) - Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Slováček - Hrubý, R. Mareš, M. Mareš, Max, Doša, Sorokin, Rešetár, Felipe. Trenér: Felipe Conde.

Luparense - Györ 5:0 (1:0).

Pořadí skupiny po 2. kole: 1. Barcelona (9:0) 6 bodů, 2. Luparense  (7:2) 4, 3. Chrudim (2:4) 1, 4. Györ (0:12) 0.