Chrudim zachraňovala ve Futsal Cupu remízu s Luparense

Futsalisté Chrudimi v Itálii vstoupili do základní skupiny Futsal Cupu remízou 2:2 s domácím Luparense. Bod českému mistrovi zařídil až dvě minuty před koncem zápasu David Drozd.

Radující se futsalisté Chrudimi
zdroj: ČTK autor: Vostárek Josef

Luparense začalo v Padově lépe. Chrudim nejprve zachránila tyčka po střele Betaa, ale Humberto Honorio už ve 14. minutě otevřel skóre. Tomáš Koudelka za šest minut vyrovnal, ale kapitán Honorio vzápětí přidal druhý gól. Po změně stran dlouho zářili oba brankáři, až krátce před koncem Drozd rozhodl o dělbě bodů.

Chrudim sehraje druhé utkání ve skupině ve čtvrtek proti Barceloně. Katalánský celek na úvod deklasoval maďarský Györ 7:0. Do elitní fáze turnaje postoupí tři nejlepší celky.