World Athletics Continental Tour Gold 2024

Teplice přejely Příbram a jdou do pohárového osmifinále

Fotbalisté Teplic ve 3. kole MOL Cupu na hřišti druholigové Příbrami nezaváhali a odvezli si výhru 3:0. Branky vstřelili Tomáš Kučera, Lukáš Mareček a Jakub Křišťan.

Teplice vyhrály v MOL Cupu nad Příbrami

Teplický tým poslal do vedení v 10. minutě Kučera. Náskok hostů mezi 47. a 53. minutou zvýraznili Mareček s Křišťanem. Severočeši zabrali po dvou ligových porážkách za sebou. Příbram prohrála poprvé od srpna a po 12 soutěžních utkáních.

Dalších 11 zápasů 3. kola je na programu ve středu. Lídr nejvyšší soutěže Plzeň zavítá do Hlučína, Sparta se představí v Domažlicích a Slavia nastoupí v pražském derby na Dukle. Obhájce pohárové trofeje Slovácko přivítá Varnsdorf.

FK Příbram - FK Teplice 0:3 (0:1)

Branky: 10. Kučera, 47. Mareček, 53. Křišťan.

Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Knapík, Hybš (51. Shejbal) - Hyčka, Kučera (65. Jukl), Mareček, Kodad - Křišťan (72. Čičovský) - Gning (65. Vachoušek), Žák (72. Procházka). Trenér: Jarošík.