Převaha Příbrami přišla vniveč, Líšni stačila nenápadná hlavička Tauše

Druhá nejvyšší fotbalová soutěž nabídla předehrávku 18. kola mezi Příbramí a Líšní. Středočeši si po prvním jarním utkání na půdě Opavy připsali druhou porážku 0:1, tentokrát doma s Líšní. Hosté rozhodli o třech bodech na konci prvního poločasu, kdy se prosadil Martin Tauš.

Fotbalisté Příbrami
zdroj: FK Příbram autor: Zdeněk Brož

Tauš zaskočil hlavičkou příbramského brankáře Martina Melichara v závěru první půle, a to až ve čtvrté minutě nastavení. Poté sice Tauš uviděl po druhé žluté kartě v 54. minutě červenou kartu, ale Líšeň vedení udržela i přes řadu šancí Příbrami, která nejvíc hrozila v prvním poločasu.

Líšeň se dotáhla na soupeře v tabulce a přidala se k dalším dvěma týmům s 24 body ve středu ligového pole. Příbram zůstala osmá, Líšeň poskočila z jedenácté na devátou příčku.

Sestřih a ohlasy utkání Příbram – Líšeň

18. kolo druhé fotbalové ligy:

Příbram – Líšeň 0:1 (0:1)
Branka: 45.+4 Tauš. Rozhodčí: Radina – Matoušek, Šimáček. ŽK: Nkwinga, Fall – Tauš, Dziuba, Otrísal. ČK: 54. Tauš. Diváci: 568.