Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
KP TANY Brno - Antalya 07 Basketbol

"Klokani" i nadále pod vedením Veselého. Trenér se s Bohemians 1905 domluvil na smlouvě

Jaroslav Veselý bude i nadále hlavním trenérem fotbalistů Bohemians 1905. Čtyřiačtyřicetiletý kouč povýšil z pozice asistenta v březnu po konci Luďka Klusáčka a tým dovedl k záchraně v nejvyšší soutěži. S Pražany podepsal nový dvouletý kontrakt.

Jaroslav Veselý
zdroj: ČTK autor: Glück Dalibor

"Zájem byl z obou stran, takže jsme se dohodli rychle. Ke konci ligy jsme šli výsledkově i herně nahoru, což je další důvod, proč jsem chtěl pokračovat," uvedl Veselý po podpisu smlouvy.

Bývalý kouč Chrudimi přišel do Bohemians v prosinci jako náhrada za asistenta Ericha Brabce, jenž skončil na vlastní žádost. Po výsledkově nevydařené sérii utkání na začátku jarní části sezony převzal tým jako hlavní trenér a v baráži s Opavou s ním udržel prvoligovou příslušnost.

"S Bohemkou jsme měli domluvu, že mou budoucnost v klubu budeme řešit až ve chvíli, kdy bude zachráněná liga. Přistoupil jsem do rozjetého vlaku a bylo potřeba ho zastavit před výhybkou do druhé ligy. Nebylo moc prostoru na změnu podmínek. Teď jednáme o posilách a řešíme kádr pro příští sezonu, určitě ho chceme zúžit," uvedl Veselý.

Hlavní trenér "klokanů" prozradil, že se z hostování vrátí do Mladé Boleslavi záložník Jakub Fulnek a obránce Jiří Bederka neprodlouží končící smlouvu. Bohemians už dřív posílil záložník Martin Hála z Olomouce.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články