Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Norsko

Program MS v biatlonu a přímé přenosy závodů na ČT sport

Středa 7. února: Smíšená štafeta

- výsledky: 1. Francie (Perrot, Fillon Maillet, Braisazová-Bouchetová, Simonová) 1:09:24,4 (1 trest. okruh + 9 dobíjení), 2. Norsko (T. Bö, J.T. Bö, Knottenová, Tandrevoldová) -45,2 (0+8), 3. Švédsko (Samuelsson, Ponsiluoma, H. Öbergová, E. Öbergová) -1:01,7 (0+10), 4. Švýcarsko -1:02,9 (0+3), 5. Německo -1:30,9 (1+9), 6. Rakousko -2:30,5 (0+7), ...14. Česko (Krčmář, Mikyska, Davidová, Jislová) -4:47,8 (1+13).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih závodu smíšených štafet na MS

Pátek 9. února: Sprint žen

- výsledky: 1. Simonová 20:07,5 (0 tr. okruhů), 2. Braisazová-Bouchetová -4,9 (1), 3. Jeanmonnotová -40,8 (1), 4. Chauveauová (všechny Fr.) -44,2 (1), 5. Bendiková (Lot.) -46,5 (1), 6. Preussová (Něm.) -1:05,3 (1), ...17. Davidová -1:41,5 (2), 32. Voborníková -2:09,9 (2), 40. Charvátová -2:26,8 (3), 48. Jislová (všechny ČR) -2:38,2 (2).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih sprintu biatlonistek na MS

Sobota 10. února: Sprint mužů

- výsledky: 1. Laegreid 25:23,9 (0 tr. okruhů), 2. J. T. Bö -3,5 (1), 3. Christiansen (všichni Nor.) -18,6 (1), 4. Perrot (Fr.) -28,9 (1), 5. Samuelsson (Švéd.) -36,6 (0), 6. T. Bö (Nor.) -37,5 (2), ...19. Krčmář -1:52,6 (1), 33. Mikyska -2:31,5 (1), 41. Štvrtecký -3:04,1 (3), 58. Mareček (všichni ČR) -3:35,2 (3).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih sprintu biatlonistů na MS

Neděle 11. února:

Stíhací závod žen

- výsledky: 1. Simonová (Fr.) 29:54,8 (1 trest. okruh), 2. Vittozziová (It.) -46,3 (1), 3. Braisazová-Bouchetová -49,3 (4), 4. Chauveauová (obě Fr.) -57,6 (3), 5. H. Öbergová (Švéd.) -1:16,6 (2), 6. Preussová (Něm.) -1:24,7 (1), ...9. Davidová -2:21,0 (2), 13. Voborníková -2:47,2 (1), 42. Jislová -5:25,2 (3), Charvátová (všechny ČR) dostižena o kolo.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih stíhačky žen na MS

Stíhací závod mužů

- výsledky: 1. J. T. Bö 32:36,9 (3), 2. Laegreid -28,7 (2), 3. Christiansen -38,5 (3), 4. Dale-Skjevdal -54,0 (3), 5. T. Bö (všichni Nor.) -1:20,9 (4), 6. Samuelsson (Švéd.) -1:28,3 (3), ...18. Krčmář -3:20,9 (3), 27. Mikyska -4:26,6 (3), 47. Štvrtecký (všichni ČR) -6:42,1 (8).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih stíhacího závodu biatlonistů na MS

Úterý 13. února: Vytrvalostní závod žen

- výsledky: 1. Vittozziová (It.) 40:02,9 (0 trest. minut), 2. Hettichová-Walzová (Něm.) -20,5 (0), 3. Simonová (Fr.) -29,6 (1), 4. Grotianová -1:01,1 (0), 5. Voigtová (obě Něm.) -1:06,2 (0), 6. Jeanmonnotová (Fr.) -1:10,6 (1), ...12. Jislová -3:01,0 (1), 20. Davidová -3:34,2 (3), 52. Voborníková -6:30,6 (5), 71. Charvátová -7:54,0 (7).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih vytrvalostního závodu biatlonistek na MS

Středa 14. února: Vytrvalostní závod mužů

- výsledky: 1. J.T. Bö 45:49,0 min. (1 trest. minuta), 2. T. Bö (oba Nor.) -58,9 (1), 3. Doll (Něm.) -1:53,3 (1), 4. Rastorgujevs (Lot.) -2:50,2 (2), 5. Jacquelin -3:03,2 (1), 6. Fillon Maillet (oba Fr.) -3:16,2 (3), ...10. Mikyska -4:14,9 (1), 26. Krčmář -5:47,6 (3), 46. Hornig -7:17,5 (1), 63. Štvrtecký (všichni ČR) -8:37,3 (4).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih vytrvalostního závodu biatlonistů na MS

Čtvrtek 15. února: Smíšená štafeta dvojic

- výsledky: 1. Fillon Maillet, Jeanmonnotová, (Fr.) 36:21,7 (0 tr. okruhů + 3 dobíjení), 2. Giacomel, Vittozziová (It.) -24,6 (0+5), 3. J. T. Bö, Tandrevoldová (Nor.) -27,4 (1+7), 4. Samuelsson, H. Öbergová (Švéd.) -1:00,9 (1+12), 5. Hartweg, Häckiová-Grossová (Švýc.) -1:01,1 (0+6), 6. Strelow, Voigtová (Něm.) -1:04,6, ...10. Mareček, Davidová (ČR) -1:33,7 (1+10).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih smíšené štafety dvojic

Sobota 17. února

Štafeta žen

1. Francie (Jeanmonnotová, Chauveauová, Braisazová-Bouchetová, Simonová) 1:15:00,8 (2+11), 2. Švédsko (Magnussonová, Perssonová, H. Öbergová, E. Öbergová) -38,3 (1+12), 3. Německo (Hettichová-Walzová, Grotianová, Voigtová, Schneiderová) -1:14,2 (0+9), 4. Estonsko -1:40,1 (0+11), 5. Ukrajina -2:08,8 (0+10), 6. Polsko -2:14,6 (0+3), 7. Česko (Voborníková, Charvátová, Davidová, Jislová) -2:22,7 (2+12).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih ženské štafety na MS

Štafeta mužů

1. Švédsko (Brandt, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson) 1:16:22,6 (0 trest. okruhů + 9 dobíjení), 2. Norsko (Laegreid, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) -11,8 (4+11), 3. Francie (Perrot, Claude, Jacquelin, Fillon Maillet) -12,8 (3+13), 4. Německo -51,6 (1+8), 5. USA -1:22,2 (0+8), 6. Itálie -1:44,1 (1+11), 7. Česko (Mikyska, Krčmář, Mareček, Hornig) -1:48,0 (0+6).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih mužské štafety na MS

Neděle 18. února

Závod s hromadným startem žen

1. Braisazová-Bouchetová (Fr.) 34:37,2 min. (0 tr. okruhů), 2. Vittozziová (It.) -31,2 (0), 3. Jeanmonnotová -56,7 (1), 4. Simonová (obě Fr.) -1:24,9 (3), 5. Voigtová (Něm.) -1:29,7 (0), 6. Hauserová (Rak.) -1:36,9 (1), ...15. Davidová (ČR) -2:28,8 (3).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih ženského závodu s hromadným startem

Závod s hromadným startem mužů

1. J.T. Bö (Nor.) 34:50,2 min. (1 tr. okruh), 2. Rastorgujevs (Lot.) -15,1 (0), 3. Fillon Maillet (Fr.) -33,0 (1), 4. T. Bö (Nor.) -42,1 (2), 5. Claude (Fr.) -1:02,5 (2), 6. Fak (Slovin.) -1:10,9 (1), ...24. Krčmář -2:52,2 (4), 26. Mikyska (oba ČR) -3:23,5 (3).

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih mužského závodu s hromadným startem

Hlavní zprávy

Nejčtenější články