Magazín EURO 2024

Pegulaová je k nezastavení, na Turnaji mistryň vyhrála i třetí zápas

Třetí utkání, třetí vítězství. Jessica Pegulaová si na Turnaji mistryň podmanila základní skupinu Bacalar a bez ztráty setu postoupila do semifinále. Pátá nasazená Američanka, která už měla první místo v tabulce jisté, tentokrát porazila Marii Sakkariovou 6:3, 6:2. Řekyně, jež se do Mexika kvalifikovala až jako náhradnice za zraněnou Karolínu Muchovou, naopak prohrála i třetí duel a získala jedinou sadu.

Pegulaová zvládla na Turnaji mistryň i třetí zápas a postoupila bez ztráty setu

Další program v Cancúnu narušil déšť. Druhý zápas skupiny, v němž se v přímém souboji rozhodne o druhé postupující mezi Arynou Sabalenkovou z Běloruska a Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu, byl přerušen v koncovce druhého setu. Úvodní dějství vyhrála Sabalenková 6:2, ve druhém ale vedla soupeřka 5:3.

Až na pátek byla přeložena i čtyřhra, v níž měla na kurt znovu nastoupit Pegulaová. Spolu s Coco Gauffovou ji čeká duel s německo-ruským párem Laura Siegemundová, Vera Zvonarevová.