Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Fotbal s chutí vyhrávat

Loket se zlepšuje, návrat ale nadále nejasný. Pauzu snáším špatně, přiznala Krejčíková

Od poloviny února nehraje a ještě nějaký čas se na tom u Barbory Krejčíkové nic nezmění. Druhá hráčka světa prozradila, že zraněný loket se zlepšuje, ale přesné datum návratu zůstává nejasné. Obhajobu titulů na Roland Garros by však ráda stihla.

Je nám líto, video expirovalo.
Krejčíková se vrací: Ruka zatím drží

"Jdu den po dni. Ve středu budu moudřejší a rozhodnu se, jak to bude dál," uvedla šestadvacetiletá rodačka z Brna. Už za třináct dní začne v Paříži druhý grandslam sezony, na němž má Krejčíková obhajovat tituly ve dvouhře i čtyřhře.

Naposledy se představila na kurtech v druhé polovině února v Dauhá. Místo dalších turnajů se musela svěřit do péče lékařů. "Začala jsem spolupracovat s profesorem Kolářem. Napřed jsme zvolili klidový režim, postupně se přidala léčba proudy. Teď to mám tak, že od pondělka do pátku jsem v Praze, poctivě rehabilituju a přidávám k tomu tréninkové dávky," řekla Krejčíková.

Příští pondělí odstartuje antuková generálka na Paříž ve Štrasburku, kde má Krejčíková také obhajovat titul. "Kondičně jsem na tom dobře, dolaďujeme údery a věřím, že tenisově bych to zvládla. Špatně tuhle dlouhou pauzu snáším, ale plusem je, že návrat se už blíží. Ale přesné datum opravdu nedokážu říct," zopakovala tenistka.

Dělá vše pro to, aby do Paříže přijela co nejlíp připravená a mohla odehrát jak dvouhru, tak čtyřhru. "Letošní Roland Garros ale neberu jako vrchol, spíš jako začátek mého návratu. Věřím, že vrcholy v této sezoně přijdou," dodala.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články