Hokejisté Znojma vyhráli 7:3 v Salcburku a otočili vývoj série

Salcburk - Hokejisté Znojma vyhráli třetí finálový duel mezinárodní ligy EBEL na ledě Salcburku 7:3 a v sérii na čtyři vítězství se ujali vedení 2:1 na zápasy. Boj o titul pokračuje na ledě Orlů v pátek.

Radost hokejistů Znojma
zdroj: ČTK autor: Luboš Pavlíček

Orli tentokrát nemuseli na rozdíl od prvních dvou utkáních dotahovat dvougólovou ztrátu. První branku vstřelil v 6. minutě veterán Pucher a Znojmo od té doby vedení nepustilo.

Obhájcům titulu nastřílelo v závěrečné třetině čtyři branky a po porážce v úvodním duelu obrátilo vývoj série.

Salcburk - Znojmo 3:7 (0:2, 1:1, 2:4)

Branky: 38. Fahey, 56. Walter, 59. Komarek - 6. Pucher (Štach, Fiala), 18. Tomas (Lakos, Bořuta), 36. Lattner (Bořuta, Pucher), 45. Podešva (Yellow Horn, Lakos), 54. Trivino (Štach), 59. Šedivý (Trivino), 60. Číp. Stav série: 1:2.