Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Chomutov je krok od finále, Ústí má druhý bod

Praha - Hokejisté Chomutova jistě kráčí za postupem do první ligy. V Olomouci vyhráli 3:0 a stejným poměrem vévodí sérii. Druhý bod dnes vydřel vítěz základní části z Ústí nad Labem, jemuž výhru v Jihlavě až v samostatných nájezdech zajistil útočník Rok Pajič. Severočeši před nedělním pokračováním vedou na zápasy 2:1.

Chomutovští hokejisté
zdroj: ČT24 autor: ČT24

Ústečtí Lvi se už po devadesáti sekundách hry dostali po Boháčově trefě do vedení, pak si ale zakřičeli gól dvakrát jihlavští hráči se svými diváky. V deváté minutě nejprve vyrovnal Hodek a obrat dokonal ve 28. minutě Malena. Nadějný výsledek držela Dukla do 52. minuty, kdy srovnal Šagát. Souboj o třetí bod v sérii nerozhodlo ani prodloužení, v nájezdech se prosadil v první sérii Pajič proti Novotnému a Koutský přispěl k ústecké výhře třemi vychytanými nájezdy.

Chomutov vyhrál doma oba duely a na vítězné vlně se vezl i dnes v Olomouci. Skóre otevřel ve 32. minutě zkušený útočník Kraft a o pouhých 15 vteřin později přidal pojistku Pavlas. Zaskočený tým kolem lídra Dopity za celý zápas nepřekonal chomutovskou obranu a tým trenéra Václava Sýkory definitivně uklidnil v 50. minutě Hřebejk.

Je nám líto, video expirovalo.
Utkání Jihlava - Ústí nad Labem
Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy