Touchdown

Tři body za úspěšnou dohrávku patří Olympii

Odložené utkání devátého kola FNL vyšlo lépe hráčům pražské Olympie, kteří porazili Frýdek-Místek 2:1. O vítězi rozhodl minutu před koncem zápasu hlavou Marek Opluštil.

Radim Grussmann
zdroj: ČTK autor: Honza Ján

Domácí byli ve vedení od 9. minuty zásluhou Mariána Kovaříka, ale na body nedosáhli. V soutěži mají na kontě stále jediné vítězství z první poloviny srpna, prohráli počtvrté z posledních pěti zápasů a s pouhými šesti body jsou čtrnáctí jen bod od sestupové pozice.

Olympia naopak dosud jen jednou prohrála, má po čtvrtém vítězství v sezoně o deset bodů víc a ještě jedno utkání k dobru.

Zápas ve Frýdku-Místku se měl hrát už 23. září, ale byl odložen kvůli nezpůsobilé hrací ploše po vytrvalém dešti.

Frýdek-Místek - Olympia Praha 1:2 (1:1)

Branky: 9. Kovařík - 39. Katidis, 89. Opluštil. Rozhodčí: Ginzel - Poživil, Petřík. ŽK: Biolek, Šumský, Slaninka, Literák - Rothe, Liener. Diváci: 342.