Nordic Walking Tour Praha

Sparta ztrácí na vedoucí Teplice jediný bod

Praha – Sparťanští fotbalisté se přiblížili na rozdíl jediného bodu vedoucím Teplicím, když dnes vyhráli v Mladé Boleslavi 2:1. O vítězství přitom rozhodli až v závěru, neboť až v 86. minutě Kušnír vyrovnal a v druhé minutě nastavení zařídil tři body Sionko. K výhře Olomouce nad Příbramí 3:1 pomohl dvěma slepenými brankami Pavel Šultes. Během tří minut jimi ve druhém poločase ztrestal vyloučení hostujícího kapitána Daniela Huni, který si nechal v rozmezí několika vteřin udělit dvě žluté karty. Více fotbalových informací nabízí server fotbalživě.cz.

Reportáž z utkání České Budějovice – Liberec sledujte zde.

Reportáž z utkání Jablonec – Kladno sledujte zde.

Reportáž z utkání Plzeň – Bohemians 1905 sledujte zde.

Reportáž z utkání Bohemians Praha – Slovácko sledujte zde.

Reportáž z utkání Mladá Boleslav – Sparta sledujte zde.

Reportáž z utkání Olomouc – Příbram sledujte zde.

Plzeň odčinila porážku ze středeční dohrávky v Teplicích a porazila pražské Bohemians 1905 bez problémů 3:0. Jablonečtí porazili Kladno 1:0, jediný gól vstřelil Marek Jarolím, další šance domácích zlikvidoval brankář Tesař. Slovan poslal do vedení chorvatský zadák Lovre Vulin svým prvním gólem v české lize, ale třináct minut před koncem českobudějovický Rudolf Otepka srovnal a uzavřel skóre na 1:1. Fotbalisté Bohemians Praha hráli v dnešním duelu dvou ohrožených týmů na Strahově se Slováckem 1:1 a v tabulce zůstávají s tříbodovým odstupem poslední.