Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Buly

Na druhý pokus už Čechům odlet klapl. Je to malý zázrak, řekl Malík

Bylo to komplikované, ale napodruhé už to českým fotbalistům vyšlo. Národní tým po desáté hodině odletěl na přípravný turnaj v Číně. Reprezentace původně měla odcestovat z ruzyňského letiště už v úterý po poledni, ale kvůli technické závadě na letadle musel být let odložen. Náhradní spoj se Fotbalové asociaci ČR podařilo sehnat až na dnešek.

Fotbalová reprezentace na tréninku
zdroj: ČTK autor: Vondrouš Roman

"Jak jsme prezentovali již včera, původní letadlo se bohužel nepodařilo opravit. V této souvislosti považuji opravdu za malý zázrak, že se nám během osmi hodin podařilo sehnat nové letadlo a během necelých 24 hodin jsme stihli zajistit veškeré formality včetně všech povolení a protokolů, nutných ke vstupu do Číny," uvedl předseda FAČR Martin Malík.

Výběr trenéra Karla Jarolíma do Nan-ningu dorazí zhruba po dvanácti hodinách cesty a v pátek nastoupí proti Uruguayi. V pondělí jej pak čeká utkání o umístění s domácím týmem, nebo Walesem.

Je nám líto, video expirovalo.
Fotbalisté na druhý pokus odletěli na turnaj v Číně

"Nejradši bychom byli, kdybychom usnuli na celou dobu a probudili se až tam. Nebude to jednoduché, ale budeme se snažit co nejlíp připravit," řekl brankář Tomáš Koubek.

"Buďme rádi, že se na to přišlo, mohla se stát velká katastrofa. Nakonec když si to člověk promítne, tak sice letíme o den později, ale buďme rádi, že se závada našla," přidal gólman Rennes.

"Přišli jsme o jeden den, ale taktický trénink jsme zvládli včera a v podstatě jsme to akorát přehodili," dodal.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy