Leverkusen remizoval ve Stuttgartu, Schick střídal a Hložek nenastoupil

Vedoucí celek fotbalové Bundesligy vede o čtyři body před Bayernem Mnichov. Hráči Leverkusenu, za něž nastoupil v 73. minutě Patrik Schick, remizovali 1:1 ve Stutgarttu. Další čeští hráči vedoucího celku soutěže, brankář Matěj Kovář i útočník Adam Hložek, sledovali zápas jen z lavičky náhradníků.

V duelu dvou týmů s vynikající formou otevřel skóre ve 40. minutě Führich, jenž poslal do odkryté branky Leverkusenu míč po Vagnomanově přihrávce. Bayer vyrovnal ve 47. minutě zásluhou spolupráce Boniface a zakončujícího Wirtze.

Leverkusen neprohrál ani v 22. soutěžním utkání aktuální sezony, v lize navázal na domácí remízu 1:1 s Dortmundem. Stuttgart drží pětizápasovou sérii neporazitelnosti.

Německá fotbalová liga – 14. kolo:

Stuttgart – Leverkusen 1:1 (40. Führich – 47. Wirtz), Kolín nad Rýnem - Mohuč 0:0.