Karviná otočila zápas s Novým Jičínem a je ve 3. kole poháru

Nový Jičín – Fotbalisté Karviné postoupili do 3. kola MOL Cupu, když otočili duel na hřišti divizního Nového Jičína a vyhráli 2:1. Vítězný gól vstřelil Pavol Jurčo, který se trefil i v obou dosavadních ligových kolech.

Karviná se po sympatickém vstupu do ligové sezony obtížně vyrovnávala s rolí favorita a v Novém Jičíně prohrála první poločas, když domácí Hrubý dorazil ránu spoluhráče do tyče.

Až po hodině hry se prosadili hosté. Zelený zleva odcentroval na vzdálenější tyč, kde skóroval Juřena. V 70. minutě se pak dostal za obranu Jurčo a přehodil domácího gólmana, čímž zařídil výhru favorita. Nový Jičín měl sice ještě dvě šance na srovnání, ale neuspěl.

2. kolo českého fotbalového poháru - MOL Cupu:

Nový Jičín - MFK Karviná 1:2 (1:0)
Branky: 35. Hrubý - 62. Juřena, 70. Jurčo. Sestava Karviné: Pindroch - Puchel (46. Eismann), Toml (61. Jurčo), Hošek, Zelený - Galuška, Moravec (72. Budinský), Fiala, Duda, Panák - Juřena. Trenér: Weber.