Studio Time Out

Budějovice měly problémy, všechny kluby z FNL ale nakonec postoupily

Praha - Až do penaltového rozstřelu došel duel mezi Českými Budějovicemi a pražským Motorletem. Jihočeši ale utkání nakonec zvládli a stejně jako ostatních patnáct klubů FNL postoupili do druhého pohárového kola.

zdroj: ČT4

Nejvyššího vítězství dosáhly třetiligové Domažlice, jež vyhrály 10:1 v Lomnici na hřišti účastníka Karlovarského krajského přeboru. Nejrychleji zase rozhodl o postupu vítkovický nováček FNL, jenž na půdě divizního Brumova vstřelil v prvním poločase pět branek během pouhých 14 minut.

Dva fotbalisté dosáhli hattricku: Lukáš Kopecký z Chrudimi, král střelců uplynulého ročníku ČFL, přispěl třemi góly k vítězství svého týmu 5:1 v Kratonohách, Radovan Lokša z Nového Jičína se zase trefil třikrát v Hranicích. Svůj čistý hattrick vtěsnal do patnácti minut druhého poločasu.

V neděli jsou na programu zbývající zápasy 1. kola Meteor Praha - Litoměřicko a SK Rakovník - Štěchovice. Losování 2. kola MOL Cupu se pak uskuteční v úterý 2. srpna v sídle FAČR v Praze na Strahově.