Kaloč se poprvé trefil za Kaiserslautern a přispěl k postupu do semifinále Německého poháru

Hned ve třetím utkání po příchodu do Kaiserslauternu se Filip Kaloč gólově prosadil a novému zaměstnavateli pomohl k postupu do semifinále Německého poháru. Ve čtvrtfinálovém měření sil dvou druholigových zástupců porazili Die Roten Teufel 3:1 Herthu Berlín.

Sestřih utkání Hertha Berlín – Kaiserslautern

Ostravský záložník zamířil do Kaiserslauternu na jarní hostování v polovině ledna a v novém působišti už stihl odehrát dva ligové zápasy. I do třetího proti Herthě nastoupil v základní sestavě a před více než 74 tisíci příznivci na olympijském stadionu v Berlíně zvýšil v 69. minutě vedení svého týmu už na 3:0. Hertha korigovala skóre až v první minutě nastavení.