Volejbalový magazín

Inter konečně vyhrál, porazil Pescaru 2:0

Milán - Po více než měsíci se fotbalisté Interu Milán dočkali v italské lize výhry. Ve 20. kole porazili nováčka Pescaru 2:0 a minimálně do neděle poskočili v tabulce na třetí místo.

Ilustrační foto
zdroj: ČT sport

Zraněními a karetními tresty zdecimovaná obrana Interu, ve které chyběl vedle Ranocchii a Juana Jesuse i Argentinec Walter Samuel, dokázala zmobilizovat síly a po porážce 0:3 v minulém kole na hřišti Udine milánský tým tentokrát neinkasoval.

K vítězství nasměroval "Nerazzurri" ve 38. minutě Palacio, na konečných 2:0 upravil devět minut po přestávce přesnou střelou Guarin. Protrhl tak střeleckou bídu svého týmu, který v minulém měsíci vstřelil ze hry jediný gól. Pescara vyšla po dvou předchozích výhrách bodově naprázdno a s 20 body zůstává na 16. místě.

Italská fotbalová liga - 20. kolo:

Boloňa - Chievo 4:0 (44. a 59. Gilardino, 13. Kone, 89. Gabbiadini), Inter Milán - Pescara 2:0 (31. Palacio, 54. Guarin).