Touchdown

Gebre Selassie utrpěl proti Spartě zlomeninu nohy. A ještě to byl prý jeho faul, štvalo Kozla

Kapitán fotbalistů Liberce Theodor Gebre Selassie utrpěl ve čtvrtfinále domácího poháru po souboji se sparťanem Lukášem Haraslínem zlomeninu nohy. Na tiskové konferenci to prohlásil trenér Slovanu Luboš Kozel.

Theodor Gebre Selassie
zdroj: ČTK autor: Vít Černý

Situace se odehrála v 31. minutě, kdy Slovák Haraslín při snaze o kličku narazil v pádu do šestatřicetiletého Gebre Selassieho. Rozhodčí Ladislav Szikszay vyhodnotil souboj jako faul libereckého hráče.

Bývalý český reprezentant pokračoval ve hře, ale po krátké chvíli si lehl na trávník a Kozel místo něj poslal na hřiště Matěje Valentu.

Sestřih a ohlasy čtvrtfinále MOL Cupu Liberec – Sparta

"Už byl na rentgenu, je zpátky. Bohužel má zlomenou nohu. Mrzí mě, že jsme přišli o dalšího hráče. Bohužel další obránce je mimo. Ještě to navíc bylo odpískané jako jeho faul, což mi hlava nebere," prohlásil Kozel.

Zápas po normální hrací době i prodloužení skončil 2:2, v penaltovém rozstřelu uspěli Pražané 5:3.