AC Milán nestačil na Parmu

Jako ledová sprcha působí start italského AC Milán do letošní sezony italské ligy. Milánský celek ve druhém kole podlehl ligovému nováčku z Parmy 1:2. Stejným poměrem podlehlo Lazio Řím Udine.

Hráči Lazia Řím
zdroj: Reuters

Parmu poslal do vedení už ve druhé minutě Man. Milánští srovnali až v 66. minutě díky rychlé akci po levé straně, kterou do prázdné branky zakončil Pulisic. Domácí si vzali vedení zpět o 11 minut později zásluhou střídajícího Cancellieriho a nový trenér "Rossoneri" Paulo Fonseca tak stále čeká na první tříbodový zisk.

Udine se také povedl úvod. V páté minutě rozjásal tribuny Lucca a těsně po pauze přidal druhý gól Thauvin. Od 68. minuty hráli domácí v oslabení, ale Lazio dokázalo využít přesilovky až v nastavení, kdy se trefil Isaksen.

Italská fotbalová liga – 2. kolo:

Parma – AC Milán 2:1 (2. Man, 77. Cancellieri – 66. Pulisic), Udine – Lazio Řím 2:1 (7. Lucca, 49. Thauvin – 90. Isaksen),