Euroliga žen 2024/2025

SESTŘIH: Machalík zajistil vedoucímu Zlínu bod přesnou trefou proti Vyškovu

Fotbalisté vedoucího Zlína remizovali ve 14. kole druhé nejvyšší soutěže s Vyškovem 1:1 a zůstávají ve vedení ligy. Domácí jsou třetí, mezi oběma celky, kde je rozdíl třinácti bodů, je Chrudim. Ta v souběžně hraném utkání zvítězila nad Jihlavou 2:1.

Sestřih a ohlasy utkání Vyškov – Zlín

Vyškov poslal do vedení v 53. minutě hlavou bývalý hráč Zlína Čelůstka, v 71. minutě srovnal Machalík. "Ševci" ztratili body podruhé za sebou, stále však zůstávají v soutěži bez porážky.

Chrudimi zařídil výhru po dvou zápasech útočník Látal. Druhý nejlepší střelec soutěže se prosadil v 45. minutě, a přestože ještě do pauzy vyrovnal Smutný, Látal v 55. minutě z penalty rozhodl. Jednadvacetiletý útočník má na kontě devět zásahů, lepší je jenom žižkovský Necid s 11 góly.