Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 2004: Česko - Dánsko

Hejkal zůstává trenérem Teplic i po dvou jarních nezdarech

Teplice v úvodních dvou jarních kolech podlehly doma Olomouci 1:3 a v Karviné 0:3 a klesly na 12. místo v tabulce. Přesto má trenér Stanislav Hejkal stále důvěru vedení.

Stanislav Hejkal
zdroj: ČTK autor: Ondřej Hájek

Představenstvo a sportovní vedení klubu se situací zabývalo od pondělí. "Výsledky a především hra jsou naprosto neuspokojivé, což je pro nás velké zklamání. Bohužel nastalý vývoj vůbec neodpovídá proběhlému přípravnému období," citovaly klubové stránky předsedu představenstva Pavla Šedlbauera.

Teplice z šesti přípravných zápasů třikrát vyhrály, dvakrát remizovaly a jen jednou prohrály. V lize je však jejich situace nelichotivá, od první barážové pozice je dělí čtyři body.

"Trenér a realizační tým má i nadále naši důvěru, ale je nutné mnohem větší nasazení a bojovnost týmu, zlepšit se musí také přístup k utkání, který momentálně neodpovídá kvalitě týmu," prohlásil ředitel klubu Petr Hynek.

Napravit špatný start do jarní části soutěže mohou Teplice v sobotu, kdy na Stínadlech přivítají sedmý Liberec. Slovan oba úvodní jarní duely vyhrál, když porazil pražské celky Spartu (2:0) a Bohemians 1905 (3:1).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy