TCL V Repre

Druhá rána. KP Brno znovu padlo s Hradcem a je krok od vyřazení

Hráčky Králova Pole nečekaně ztratily i druhé čtvrtfinálové utkání play-off Ženské basketbalové ligy. S domácím Hradcem Králové prohrály 84:67 a v sérii na tři vítězná utkání jsou krok od vyřazení. To druhý brněnský celek Žabiny nezaváhal a Ostravu porazil i podruhé, 86:67.

Hradec Králové – KP Brno
zdroj: hradeckelvice.cz

Ostravský tým v domácí hale vzdoroval Žabinám po tři čtvrtiny, v té poslední papírové favoritky dominovaly 22:9. "Zápas jsme začaly trošku laxně, naopak Ostrava hrála na domácí palubovce s chutí. Zejména v obraně jsme dostávaly jednoduché koše. Ve druhém poločase jsme trošku zabraly a nakonec to dopadlo poklidnou výhrou," uvedla křídelnice Michaela Vondráčková v tiskové zprávě.

Čtvrtfinále play-off basketbalové ligy žen – 2. zápasy:

Ostrava – Žabiny Brno 67:86 (24:24, 37:44, 58:64)
Nejvíce bodů: Smutná 24, Motyčáková 19, Wilkinsonová 8 – Hamzová 14, Záplatová 13, Vacková 12. Stav série: 0:2.

Hradec Králové – KP Brno 83:67 (17:18, 44:39, 63:51)
Nejvíce bodů: Zeithammerová a Levínská po 18, Velichová 13 – A. Kopecká 18, Galíčková 14, Malíková 12. Stav série: 2:0.