Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Touchdown
Čas Disciplína Fáze Zápasy a výsledky
3. 2., 5:10 turnaj žen skupina B Česko - Čína 3:1
3. 2., 5:10 turnaj žen skupina A Kanada - Švýcarsko 12:1
3. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Švédsko - Japonsko 1:3
3. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Finsko - USA 2:5
4. 2., 5:10 turnaj žen skupina B Dánsko - Čína 1:3
4. 2., 5:10 turnaj žen skupina A ROV - Švýcarsko 5:2
5. 2., 5:10 turnaj žen skupina A Kanada - Finsko 11:1
5. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Japonsko - Dánsko 6:2
5. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Česko - Švédsko 3:1
5. 2., 14:10 turnaj žen skupina A USA - ROV 5:0
6. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Čína - Japonsko 2:1 SN
6. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Švýcarsko - USA 0:8
7. 2., 5:10 turnaj žen skupina A ROV - Kanada 1:6
7. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Dánsko - Česko 3:2
7. 2., 14:10 turnaj žen skupina B Čína - Švédsko 2:1
7. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Švýcarsko - Finsko 3:2
8. 2., 5:10 turnaj žen skupina A USA - Kanada 2:4
8. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Japonsko - Česko 3:2 SN
8. 2., 14:10 turnaj žen skupina B Švédsko - Dánsko 3:1
8. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Finsko - ROV 5:0
9. 2., 9:40 turnaj mužů skupina B ROV - Švýcarsko 1:0
9. 2., 14:10 turnaj mužů skupina B Česko - Dánsko 1:2
10. 2., 5:10 turnaj mužů skupina C Švédsko - Lotyšsko 3:2
10. 2., 9:40 turnaj mužů skupina C Finsko - Slovensko 6:2
10. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A USA - Čína 8:0
10. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A Kanada - Německo 5:1
11. 2., 5:10 turnaj mužů skupina B Dánsko - ROV 0:2
11. 2., 5:10 turnaj žen čtvrtfinále USA - Česko 4:1
11. 2., 9:40 turnaj mužů skupina B Česko - Švýcarsko 2:1 SN
11. 2., 9:40 turnaj mužů skupina C Švédsko - Slovensko 4:1
11. 2., 14:10 turnaj mužů skupina C Lotyšsko - Finsko 1:3
11. 2., 14:10 turnaj žen čtvrtfinále Kanada - Švédsko 11:0
12. 2., 5:10 turnaj mužů skupina A Kanada - USA 2:4
12. 2., 5:10 turnaj žen čtvrtfinále ROV - Švýcarsko 2:4
12. 2., 9:40 turnaj mužů skupina A Německo - Čína 3:2
12. 2., 9:40 turnaj žen čtvrtfinále Finsko - Japonsko 7:1
12. 2., 14:10 turnaj mužů skupina B ROV - Česko 5:6 PP
12. 2., 14:10 turnaj mužů skupina B Švýcarsko - Dánsko 3:5
13. 2., 5:10 turnaj mužů skupina C Slovensko - Lotyšsko 5:2
13. 2., 9:40 turnaj mužů skupina C Finsko - Švédsko 4:3 PP
13. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A Čína - Kanada 0:5
13. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A USA - Německo 3:2
14. 2., 5:10 turnaj žen semifinále Kanada - Švýcarsko 10:3
14. 2., 14:10 turnaj žen čtvrtfinále USA - Finsko 4:1
15. 2., 5:10 turnaj mužů kvalifikace Slovensko - Německo 4:0
15. 2., 5:10 turnaj mužů kvalifikace Dánsko - Lotyšsko 3:2
15. 2., 9:40 turnaj mužů kvalifikace Česko - Švýcarsko 2:4
15. 2., 14:10 turnaj mužů kvalifikace Kanada - Čína 7:2
16. 2., 5:10 turnaj mužů čtvrtfinále USA - Slovensko 2:3 SN
16. 2., 7:00 turnaj mužů čtvrtfinále ROV - Dánsko 3:1
16. 2., 9:40 turnaj mužů čtvrtfinále Finsko - Švýcarsko 5:1
16. 2., 12:30 turnaj žen o bronz Finsko - Švýcarsko 4:0
16. 2., 14:30 turnaj mužů čtvrtfinále Švédsko - Kanada 2:0
17. 2., 5:10 turnaj žen finále Kanada - USA 3:2
18. 2., 5:10 turnaj mužů semifinále Finsko - Slovensko 2:0
18. 2., 14:10 turnaj mužů semifinále ROV - Švédsko 2:1 SN
19. 2., 14:10 turnaj mužů o bronz Švédsko - Slovensko 0:4
20. 2., 5:10 turnaj mužů finále Finsko - ROV 2:1
Název sloupce TÝMY Z V-VP-PP-P S B
SKUPINA A
USA 3 3-0-0-0 15 : 4 9
Kanada 3 2-0-0-1 12 : 5 6
Německo 3 1-0-0-2 6 : 10 3
Čína 3 0-0-0-3 2 : 16 0
SKUPINA B
ROV 3 2-0-1-0 8 : 6 7
Dánsko 3 2-0-0-1 7 : 6 6
Česko 3 0-2-0-1 9 : 8 4
Švýcarsko 3 0-0-1-2 4 : 8 1
SKUPINA C
Finsko 3 2-1-0-0 13 : 6 8
Švédsko 3 2-0-1-0 10 : 7 7
Slovensko 3 1-0-0-2 8 : 12 3
Lotyšsko 3 0-0-0-3 5 : 11 0
Název sloupce TÝMY Z V-VP-PP-P S B
SKUPINA A
Kanada 4 4-0-0-0 33 : 5 12
USA 4 3-0-0-1 20 : 6 9
Finsko 4 1-0-0-3 10 : 19 3
ROV 4 1-0-0-3 6 : 18 3
Švýcarsko 4 1-0-0-3 6 : 27 3
SKUPINA B
Japonsko 4 2-1-1-0 13: 7 9
Česko 4 2-0-1-1 10 : 6 7
Švédsko 4 2-0-0-2 7 : 8 6
Čína 4 1-1-0-2 7 : 7 5
Dánsko 4 1-0-0-3 7 : 14 3

Hlavní zprávy

Nejčtenější články