Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Aktuálně

Šelmy srovnaly krok. O postupu do semifinále rozhodne pátý zápas

O posledním semifinalistovi extraligy volejbalistek rozhodne až pátý zápas. Brněnské Šelmy dnes v Ostravě dokázaly zvítězit 3:0 a srovnaly stav série na 2:2. Vítězky středečního utkání v Brně se pak v semifinále postaví Liberci.

Radost brněnských Šelem
zdroj: facebook: VK \"Šelmy\" Brno autor: Viktor Šulc

Po dvou pětisetových bitvách a čtvrteční výhře Ostravy v Brně 3:1 byl dnešní čtvrtý zápas nejkratší. Domácí hráčky se snažily sérii ukončit, začaly dobře, ale od stavu 16:15 měly navrch Brňanky. Náskok v koncovce proměnily ve výhru 25:23.

Od té doby dominovaly na síti, měly vyšší úspěšnost v útoku i na bloku a druhou sadu získaly jasně 25:18. Ostrava už rozjeté Šelmy nezastavila a postupový mečbol neproměnila. Souboj čtvrtého celku s pátým po základní části tak vyvrcholí ve středu v Brně od 17 hodin.

Vítězky vyzvou v semifinále libereckou Duklu, již známou druhou dvojicí je Olymp Praha s Olomoucí. Série o postup do bojů o titul začnou v sobotu.

Čtvrtfinále play off volejbalové extraligy žen - 4. zápas:

Ostrava - VK Brno 0:3 (-23, -18, -19) Nejvíce bodů: Žarnovická 16, Kalusková 15, Štrbová 10 - Horká 13, Mikysková 12, Širůčková 11. Stav série 2:2.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy