Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 1984: Dukla Praha - Metaloplastika Šabac

Karlovarsko je v hlavní fázi Vyzývacího poháru, Skopje ho nezastavilo

Dvě výhry nad Vardarem Skopje a volejbalisté Karlovarska postoupili z předkola do Vyzývacího poháru. Dva týdny po výhře 3:0 doma vyhráli také v metropoli Severní Makedonie 3:1 a postupem napodobili Kladno. O účast v osmifinále se Karlovarsko utká se Stroitělem Minsk, kladenské Orly čeká dvojzápas s rumunskou Craiovou.

Utkání Vyzývacího poháru Karlovarsko - Vardar Skopje
zdroj: ČTK autor: Slavomír Kubeš

Karlovarský lídr tuzemské extraligy hodil ve Skopje za hlavu nedávný domácí nezdar s Odolenou Vodou (2:3). Západočeši se sice rozjížděli pomaleji a první set ztratili 21:25, ale pak už snadno získali další tři sady a v Challenge Cupu budou v polovině prosince pokračovat.

Dnešní odveta ve Skopje neměla v sestavě hostů vyloženého hrdinu, o body se starali všichni takřka stejnou měrou. Více než deset bodů nasbíralo pět hráčů ze základní šestky. Kapitán a univerzál Filip Rejlek bodoval čtrnáctkrát.

Je nám líto, video expirovalo.
Volejbalisté Karlovarska postoupili z předkola do Vyzývacího poháru

Vardar Skopje - Karlovarsko 1:3 (21, -18, -17, -15)

Rozhodčí: Jordanov (Bulh.), Cvetkovič (Srb.). Čas: 85 min. Diváci: 500. První zápas 0:3, postoupilo Karlovarsko.

Sestava a body Karlovarska: Wilson 11, Ticháček 1, Vašina 13, Patočka 10, Rejlek 14, Wiese 10, libero Pfeffer - M. Džavoronok, Lux 5. Trenér: Novák. Nejvíce bodů Vardaru: Simovski 18, Iliev 10.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy