Archiv D: 5x trenér

ČZU si vyšláplo na Odolenou vodu

Odolena Voda - Volejbalisté ČZU Praha nezaváhali v osmém kole extraligy a v Odoleně Vodě zvítězili 3:1. V tabulce se po páté výhře za sebou posunuli na třetí místo. Poražený celek klesl na desátou pozici a jeho trenér Milan Hadrava, čerstvý padesátník, se mohl těšit jen z blahopřání na transparentu v hledišti.

Souboj domácí obrany s reprezentačním univerzálem Michalem Fingerem vyzněl pro Odolenu Vodu jen v prvním setu. Pak už byli favorizovaní Pražané v útoku úspěšnější, což jim pokaždé vyneslo uklidňující náskok už před koncovkou. Finger si v utkání připsal 26 bodů a byl vyhlášen nejlepším hráčem. "Po prvním setu jsme přestali tolik kazit servis a celkově se ve všem zlepšili. Neubránili jsme sice Kramara, ale ostatní jsme celkem blokovali, proto jsme zaslouženě vyhráli," řekl Finger.