Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Chance 3x3 Tour Louny a Poděbrady

Budějovičtí volejbalisté neuhráli doma proti Antverpám ani set

České Budějovice - Volejbalisté Českých Budějovic podlehli ve 4. kole Ligy mistrů doma Antverpám stejně jako před dvěma týdny v Belgii 0:3 a zůstávají bez bodu. V soutěži dosud uhráli pouze jeden set a v tabulce skupiny F jsou dál poslední.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih utkání České Budějovice - Antverpy

Domácí tým přitom nezačal špatně a první set ztratil až v koncovce, kdy na příjmu chyboval Kuliha, a Antverpy vyhrály 25:23. Podobný průběh měla i druhá sada, ve které se zranil hostující smečař Jorna. Jihočeši se dostali do těsného vedení, ale opět o něj v závěru přišli a set ztratili stejným skóre jako ten první.

Udělali jsme nevynucené chyby v koncovkách prvních dvou setů, to rozhodlo o výsledku celého utkání," řeklo libero Robert Hupka. "Je to škoda, že jsme nedokázali slibně rozehraný zápas dotáhnout do vítězného konce. Ve třetím setu už byl soupeř lepší," uvedl českobudějovický trenér Jan Svoboda.

Třetí sada již byla v režii Antverp. Belgičané ji pro sebe získali poměrem 25:17 a připravili Českým Budějovicím čtvrtou prohru v Lize mistrů. Další utkání čeká na Jihočechy v lednu, kdy doma přivítají Tirol Innsbruck, se kterým v Rakousku prohráli 0:3. Jediný set uhráli Svobodovi svěřenci s vedoucím celkem skupiny F Belchatówem.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy