Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Viděno třemi

Boj o finále pokračuje, volejbalistky Ostravy vyrovnaly sérii

Volejbalistky Prostějova dál čekají na soupeřky ve finále extraligy. Dočkají se až ve středu. To se naposledy střetnou Olomouc a Ostrava, jejichž sobotní zápas v Ostravě vyhrál domácí celek 3:2 a vyrovnal stav série na 2:2.

Utkání Olomouc - Ostrava
zdroj: ČTK autor: Ivo Stejskal

"Výborný zápas pro diváky a konec pro nás. Pátý zápas sice hrajeme venku, ale pro nás je důležité, že jsme to dotáhli až k tomuto rozhodujícímu utkání. Musíme zlepšit příjem," řekl ostravský trenér Zdeněk Pommer.

Olomoucké hráčky zvládly oba domácí semifinálové zápasy ve třech setech, ale v Ostravě na vítězství znovu těsně nedosáhly. Minule hostující celek ztratil dvousetové vedení, dnes s ním Ostravanky prohrávaly 0:1 a 1:2. "Nás může mrzet druhý set, který jsme v koncovce neuhrály, bylo by to asi 3:0," litovala olomoucká kapitánka Katarína Dudová.

"Dnes byla Ostrava lepší, na rozdíl od minulého zápasu, když to vyhrál někdo jiný. Domácí šli víc za vítězstvím a byli důraznější. Na středu se musíme připravit a vrátit jim to," prohlásil trenér olomouckých volejbalistek Jiří Teplý.

Loni i předloni hrála s Prostějovem ve finále extraligy Olomouc. Semifinále skončí ve středu v Olomouci, finálová série pak začne v sobotu 21. dubna v Prostějově, který usiluje o desátý mistrovský titul za sebou.

Je nám líto, video expirovalo.
Ostrava - Olomouc 3:2

Semifinále play-off volejbalové extraligy žen - 4. zápas:

Ostrava - Olomouc 3:2 (-21, 29, -15, 21, 12). Nejvíce bodů: H. Kojdová 23, Makauskaiteová 17, Nachmilnerová 10 - Strušková 21, Košická 18, Napolitano 16. Stav série: 2:2.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy