Golf Time

Kanoistky získaly na juniorském ME další medaile, v časovce kayakcrossu triumfovala Mrázková

Další dvě medaile pro českou výpravu na mistrovství Evropy mladých vodních slalomářů v Krakově vybojovaly kanoistické hlídky. Juniorky Valentýna Kočířová, Markéta Štěpánková a Natálie Erlová zvítězily o téměř 13 sekund před Němkami. V kategorii do 23 let získaly Tereza a Klára Kneblovy s Adrianou Morenovou stříbro, za vítěznými Italkami zaostaly o 2,42 sekundy.

Česko veze z ME mladých vodních slalomářů další medaile

Kanoisté do 23 let skončili šestí. Junioři byli původně čtvrtí, ale po padesátisekundové penalizaci klesli na osmé místo.

První vítězkou v časovce kayakcrossu v historii šampionátů juniorů a závodníků do 23 let se stala Klára Mrázková. Česká vodní slalomářka vedla po své jízdě o bezmála dvě vteřiny a po průjezdu cílem poslední soupeřky se mohla radovat z prvenství.

Ve čtvrtek obhájily titul v závodě hlídek juniorské kajakářky. Jejich kolegové byli druzí a bronz získaly kajakářky do 23 let.