Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Siniaková nestačila v Prostějově na třináctiletou soupeřku

Nasazená jednička a členka českého fedcupového týmu Kateřina Siniaková nezvládla na prostějovském Open svou úlohu favoritky a prohrála hned se dvěma teenagerkami. Nasazená jednička ve středu podlehla 4:6, 6:3 a 6:7 sedmnáctileté Darje Viďmanové, která ještě ani nefiguruje ve světovém žebříčku, a ve čtvrtek v základní skupině nestačila na teprve třináctiletou Brendu Fruhvirtovou.

Poražená Siniaková
zdroj: ČTK autor: Kamaryt Michal

Ta potvrdila, že společně se starší sestrou Lindou patří k největším talentům českého tenisu. Siniakové oplatila porážku z třísetového duelu při prosincové extralize družstev. Tentokrát favoritka nakupila spoustu chyb a podlehla o jedenáct let mladší soupeřce 6:7 a 1:6.

Siniaková se ve skupině utká ještě s devatenáctiletou Annou Siskovou, ale šanci na postup už nemá. Fruhvirtová i Viďmanová mají na kontě dvě výhry a utkají se o první místo ve skupině zaručující postup do semifinále. Největší favoritkou turnaje je nyní deblová parťačka Siniakové Barbora Krejčíková, která po finálové výhře nad Siniakovou koncem června vyhrála jiný podnik této série ve Starých Splavech.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy