Následuje
Evropský pohár SAMBO

Muchové ani Kristýně Plíškové přechod na trávu nevyšel, v Hertogenboschi skončily v prvním kole

Kristýně Plíškové ani Karolíně Muchové se nepovedl přechod z antuky na trávu a v Hertogenboschi vypadly obě v prvním kole. Turnaj v Nizozemsku tak bude pokračovat bez účasti českých tenistek.

Kristýna Plíšková
zdroj: ČTK autor: Lebeda Pavel

Sestra světové trojky Karolíny Plíškové podlehla turnajové čtyřce Lesje Curenkové z Ukrajiny 4:6, 4:6 za hodinu a čtvrt.

Muchová odehrála první zápas v hlavní soutěži WTA Tour na travnatém povrchu, ale vítězné premiéry se nedočkala. Zkušené Američance Alison Riskeové podlehla 7:6, 3:6 a 2:6.

Dvaadvacetiletá Muchová prohrála v prvním kole letos na okruhu poprvé. Největší úspěch zatím slavila před pěti týdny postupem do finále na antuce v pražské Stromovce.

Turnaj v Hertogenboschi přišel o senzační semifinalistku French Open Amandu Anisimovovou, která onemocněla. Sedmnáctiletá Američanka ještě odehrála čtyřhru, v níž neuspěla, pak se však ze singlu odhlásila.

Turnaj v Hertogenboschi přišel o senzační semifinalistku French Open Amandu Anisimovovou, která onemocněla. Sedmnáctiletá Američanka odehrála čtyřhru, v níž neuspěla, a pak se ze singlu odhlásila.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy