Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Aktuálně

Martincová v Miami zahodila dva setboly a končí na raketě Andreescuové

Tereza Martincová vypadla na turnaji v Miami ve druhém kole po prohře s předloňskou vítězkou US Open Biancou Andreescuovou z Kanady 6:7, 2:6. Česká hráčka útočící na posun do první stovky žebříčku WTA nevyužila v prvním setu při vlastním podání dva setboly, světová devítka dotáhla sadu do tie-breaku a v něm zápas zlomila.

Tereza Martincová
zdroj: ČTK/Fotobanka ČTK/ autor: Lebeda Pavel

Martincová v Miami zvládla kvalifikaci, v prvním kole porazila Jaroslavu Švedovovou z Kazachstánu a dobře začala i proti Andreescuové, jež se v zápase dopustila osmi dvojchyb.

Je nám líto, video expirovalo.
Martincová potrápila favoritku

V první sadě česká tenistka po druhém zisku soupeřčina servisu vedla 5:3, ale dvě šance na ukončení neproměnila a sama v maratonském gamu kapitulovala při třetím brejkbolu. Ve zkrácené hře vedla 4:2 a ještě 5:4, další bod už ale nepřidala a poprvé na floridské akci ztratila set.

Po nevydařené koncovce nezachytila úvod druhého setu, dvakrát ztratila servis a alespoň se jí za stavu 0:5 podařilo proti nasazené osmičce odvrátit kanára.

V mužské dvouhře překvapivě nezvládl vstup do turnaje třetí nasazený Alexander Zverev. Německý tenista pět dní po turnajovém triumfu v Acapulcu podlehl v utkání druhého kola finskému soupeři z deváté desítky žebříčku Emilu Ruusuvuorimu 6:1, 3:6, 1:6.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy