Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Evropská liga UEFA

Stolní tenisté z Roskilde opět nedali TTC Ostrava šanci

I podruhé v Lize mistrů porazil ve skupině B dánský klub Roskilde Bordtennis BTK 61 českého šampiona TTC Ostrava 2016. Stejně jako před týdnem šlo o jasnou záležitost pro favorizovaný celek, který zvítězil v Ostravě 3:0. Ostravští neuhráli ani set.

Stolní tenis
zdroj: ČTK/DPA autor: Markus Gilliar

Nastoupili v nejsilnějším složení a los tomu tak chtěl, aby proti sobě nastoupili stejní hráči jako v prvním vzájemném utkání. Ovšem v jiném pořadí. Na výsledku to ovšem nic nezměnilo. Číňan Yujia Zhai porazil Ondřeje Bajgera, pak nedal osmnáctý hráč světového žebříčku Liam Pitchford šanci Felipemu Olivaresovi a na závěr exmistr Evropy Dán Michael Maze zdolal o generaci mladšího Tomáše Koldase 3:0.

"Bylo to hodně podobné utkání, jako jsme odehráli v Dánsku. Soupeř je výkonnostně daleko před námi. Ale kluci bojovali, Ondra Bajger sehrál vyrovnanější duel s Číňanem, Felipe Olivares mohl při troše štěstí Pitchforda v úvodním setu porazit a bylo by to hned zajímavější. Ale znovu opakuji, tohle jsou hráči evropské špičky a my jsme rádi, že diváci je mohli vidět v akci v naší herně. Vítězství hostů však bylo naprosto zasloužené," řekl pro ping-pong.cz trenér Tomáš Demek.

Je nám líto, video expirovalo.
Stolní tenisté TTC Ostrava podlehli Roskilde

Liga mistrů, Skupina B

TTC Ostrava 2016 – Roskilde Bordtennis BTK61 0:3

Ondřej Bajger – Yujia Zhai 0:3 (9,-7,-10), Felipe Olivares – Liam Pitchford 0:3 (-9,-4,-6), Tomáš Koldas – Michael Maze 0:3 (-3,-8,-6).

Zdroj
ping-pong.cz

Hlavní zprávy