Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS v orientačním běhu 2024

Po odstoupení Vémoly nebude v Praze zápasit ani Kincl

Český MMA bojovník Patrik Kincl se nakonec nepředstaví v titulovém zápase organizace Oktagon. Poté, co ze zdravotních důvodů z duelu odstoupil Karlos Vémola, Kincl nesouhlasil se jmény možných náhradníků a s ohledem na své zdravotní problémy z turnaje, který měl proběhnout 30. prosince, odstoupil.

Patrik Kincl
zdroj: Instagram OKTAGON MMA

Oktagon na sociálních sítích uvedl, že Kincl mohl nastoupit proti Tomu Breesemu z Velké Británie nebo Brazilci Leandru Silvaovi. "Šampion Patrik Kincl bohužel všechny varianty odmítl a z turnaje odstupuje," uvedli zástupci organizace. Proti Vémolovi byl Kincl připraven nastoupit.

Vémola byl ale v minulém týdnu hospitalizován se zánětem v těle. "Měl to být můj rok, ale jak to tak bývá, život to zařídil jinak. Letos už tedy zápasit nebudu," uvedl Kincl na sociálních sítích.

Poukázal na fakt, že on očekávaný zápas nezrušil. "Byl jsem připraven nastoupit i s nepříjemným zraněním, které by po ostrém zápase skončilo s velkou pravděpodobností operací a x měsíců mimo hru. To je důvod, proč jsem nakonec nepřijal žádného jiného soupeře," dodal.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články