Buly - debata expertů

Olomouc uspěla proti Příbrami a v superlize je třetí

Olomouc se snaží dohnat nevydařený start do soutěže, před dohrávkou jedenáctého kola superligy malého fotbalu byla až šestá. Proti poslední Příbrami ale Hanáci potvrdili vzestup formy. Domácí totiž porazili Příbram 4:1 a poskočili na třetí místo tabulky.

Olomouc v superlize přehrála Příbram

Do dvoubrankového vedení se dostali zásluhou rychlosti po vhazování, v šesté minutě hlavičkoval do sítě Jan Tögel, o pár minut později ho napodobil Pavel Kryl, který se trefil počtvrté v sezoně.

Příbram skóre otočit nedokázala, naopak Petr Kobylík s přispěním teče bránícího hráče ještě v první půli přidal třetí gól Olomouce a po další střele ze střední vzdálenosti po změně stran podruhé v utkání uspěl Tögel. Hosté už jen korigovali, prosadil se Jakub Tošovský.